fbpx
Конспект/Книги

Книжкова полиця Вадима Келлера

Шість книжок, які радить прочитати український PR-ник
Данилюк Даяна, 02.05.2020

Ми вже робили добірку книжок з репортажистики від Андрія Баштового, а Марина Батуринець радила нонфікшн із саморозвитку та реклами. Сьогодні занотовуємо, що рекомендує прочитати з професійної та художньої літератури власник івент-агентства Keller PR&Events Вадим Келлер


Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі”, Деніел Левітін

Одна з найважливіших книжок для мене. Вона навчила фільтрувати інформацію, якої у моєму житті дуже багато. Цю книжку потрібно прочитати, щоб уміти правильно будувати комунікацію з різними людьми. Автор не тільки описує способи “відсторонитися”, а й пояснює, як працює людський мозок, сприйняття тощо.  


Привычки на всю жизнь”, Шон Янг

Ця книжка містить кілька робочих способів “приручити” себе. Надзвичайно корисна для вироблення нових звичок і вміння доводити справу до кінця в деталях. Але я однозначно не радив би її читати перфекціоністам і фанатикам роботи над собою.


“Про вино”, Хью Джонсон и Дженсис Робинсон

Найкраща базова книжка про вино. Така собі енциклопедія для дорослих з картами, етикетками, фотографіями виноробів і пляшок вина. Її мені порекомендував один із кращих сомельє країни, щоб сформувати загальне розуміння про вина й регіони.


Creative Personal Branding, Юрґен Саленбахер

Один із трактатів класичної системи оцінки особистого бренду. Оскільки моя робота іноді полягає у формуванні особистих брендів, і я покладаюся на індивідуальну психологію, мені потрібно перечитувати нові роботи цієї тематики. Поки що можу рекомендувати цю книжку як базову для ліпшого усвідомлення власних і суспільних цінностей, а також для постановки цілей. Нескладна, але не для інсайдерів.


“Рациональное животное”, Дуглас Кенрик и Владас Гришкевичус 

Книжка для тих, хто хоче розуміти процес ухвалення рішень: як це робимо ми й наші споживачі. Автори розглядають кілька чинників впливу: психологічний, індивідуальний та еволюційний. Ця книжка допомагає переоцінити систему ухвалення складних рішень.  


“Королівський убивця”, Робін Гобб

Це моя книжка “на десерт”. Як фанату “Гри престолів” мені просто потрібні книжки з подібними світами. Я читаю її потроху, у вільний від професійної та спеціалізованої літератури час. До речі, саме цю книжку називають головним конкурентом “Гри престолів”. Вона дуже розвиває уяву — це ніби дивитися серіал, який ти створюєш у власній голові.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень