fbpx
Кейси

Карантинний креатив від Burger King: 5 кейсів

Подяка працівникам, глузування над McDonald’s та рецепт вопера для соціальної дистанції
Данилюк Даяна, 28.05.2020

Американська мережа ресторанів швидкого харчування Burger King не перестає створювати креативні рекламні кампанії навіть на карантині. І ніколи не втрачає можливості подражнити свого конкурента — McDonald’s.

Ми зібрали п’ять кейсів від компанії, які водночас розважать та нагадають про правила виходу з карантину. 


Не будь клоуном 

У квітні Burger King випустив друковану рекламу з бургером, зробленим з речей: рушника, шапки, паска, бандани. Слоган на постері говорить: «Навіть якщо ти сходиш з розуму, не будь клоуном і залишайся вдома». У такий спосіб компанія вкотре поглузувала з McDonald’s, маскотом якої є клоун. 


Тримай дистанцію із сусідами 

Іншу карантинну кампанію, у якій згадується мережа-конкурент, розмістили в Парижі. Із середини травня Burger King почав відновлювати роботу, проте приміщення закладів все ще зачинені.

Один з ресторанів Burger King скористався перевагами свого сусідства з McDonald’s — розробив яскравий банер і повісив його на фасаді своєї будівлі. На банері написано: «Нагадування про безпеку: завжди пам’ятайте про дистанцію в один метр зі своїм сусідом».

Креативники доповнили: щоб уникнути будь-яких ризиків, дистанціюватися конче важливо від сусідів із червоним носом.  

Раніше ми розбирали маркетингову війну, яку вже багато років ведуть дві мережі закладів швидкого харчування — McDonald’s та Burger King.


Подяка робітникам, які працювали під час карантину

До карантину доставка воперів здавалася роботою з низьким рівнем ризику. Але останні два місяці працівники ризикували своїм здоров’ям, щоб продовжувати працювати.

Щоб висловити вдячність своїм працівникам, Burger King запропонував клієнтам залишати відгуки та слова подяки для членів команди під час оформлення замовлення через додаток. За перші три дні було отримано понад 5 тисяч повідомлень.

З 26 по 29 травня мережа транслює слова подяки від клієнтів на екрани із цифровим меню, а також на кіосках для замовлень. Працівники 6800 ресторанів у США зможуть переглядати їх протягом зміни.


Вопер для соціального дистанціювання 

Із послабленням карантину італійцям дозволили пересуватися містом, але обов’язково вдягати маску, рукавички і тримати дистанцію прийнамні в один метр.

Burger King скористався рекомендаціями влади і вирішив створити власний Social Distancing Whopper з потрійною порцією цибулі. Він був доступний для замовлення у всіх мережах італійських King Drives.


Соціальна дистанція на пляжі 

Для Burger King у Тель-Авіві креативники розробили спеціальний пляжний килим. На ньому розмічені кордони, за які не можна виходити, місце всередині для компанії, а також окремі зони для різних позицій меню. 

Так компанія потурбувалися за відпочивальників, які прийдуть на пляж після послаблення карантину. 

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень