fbpx
Кейси

Які фешн-кампейни бренди відзняли в умовах самоізоляції

Gucci, Jacquemus, Zara, Kseniia Shnaider та ЦУМ
Ірина Виговська, 23.05.2020

Можна гучно заявляти, що настала нова ера в комунікаціях усіх індустрій, і сфера фешну реагує на зміни чи не найпершою. Дизайнери говорять про свідоме споживання, відмовляються від ретуші та зайвих прикрас. А ще роблять зйомки в умовах самоізоляції — без фотографів, візажистів, а іноді навіть без моделей.

Помітити зміни можна, звернувши увагу хоча б на обкладинки глянцю. Зараз, як ніколи, кожен кавер розповідає історію.

Ми зібрали кейси модних брендів і знімки з їхніх кампаній, на які варто звернути увагу.


Gucci та хатня рутина

Кампанію осінньо-зимової колекції Gucci зняли без візажистів, стилістів і фотографів. Моделі, яких креативний директор дому Алессандро Мікеле в інтерв’ю AnOther Magazine назвав персонажами, самі стали й режисерами — кожен з героїв зняв автопортрет. Усі знімки моделі зробили вдома, в умовах самоізоляції та соціального дистанціювання.

Кампанія присвячена побутовим заняттям. “Цей час — важливий для того, щоб зрозуміти, наскільки потужними можуть бути окремі люди і людство в цілому. Мода — це і є людство”, — прокоментував Мікеле.

Дизайнер хотів подивитися, як мода проникає в життя людей, і якою вона стає в їхніх домівках та побутовій рутині. Тож не давав чітких референсів команді: кожен зняв себе так, як бачив і відчував.


Бабуся Сімона Жакмюса

Знімки для рекламної кампанії весняно-літньої колекції бренду Jacquemus, випущеної в межах проєкту #jacquemusathome, дизайнер зробив самостійно, без залучення знімальної команди. Головною героїнею стала бабуся дизайнера — Лілін, яку Сімон Порт зняв у сільській місцевості.

Раніше Jacquemus уже випустив кілька глав весняно-літньої колекції, зокрема відзняту через FaceTime. Але, як написав дизайнер у своєму Instagram, ця історія — особлива для нього.

Для зйомок через FaceTime залучили фотографа П’єра-Анжа Карлотті. Моделлю чоловічої зйомки став музикант Стіві Лейслі, а жіночої — модель Белла Хадід та акторка Барбі Феррейра.


Zara вдома

Лукбук нової колекції Zara зняли вдома в моделей, дотримуючись умов самоізоляції. На знімках дівчата роблять селфі, лежать на дивані, ходять по дому з рушником на голові, танцюють та п’ють чай. До того ж бренд уперше поєднав в одній зйомці нову колекцію та речі, які були в продажу раніше.


Ksenia Schnaider у супермаркеті

Представники української фешн-індустрії також не лишились осторонь. Бренд Ksenia Schnaider в умовах карантину зробив зйомку поміж рядів у продуктовому супермаркеті в межах екоколаборації з організацією “Україна без сміття”.

У Ksenia Schnaider опікуються проблемами екології, тому випустили колекцію Shirt Project. Речі для неї зшили зі зразків та обрізків різноманітних тканин.

Також раніше ми писали про зйомку взуття та аксесуарів для київського ЦУМу, яку провели різні фотографи — кожен у себе вдома.

Читайте також у рубриці Кейси
Військовим — дрони, брендам — підписники
Як невеликий жарт у твіттері перетворився на масштабний флешмоб
/ Рекламний бліц з Іваном Іщенком
Добірка рекламних кейсів, які дивують, змушують замислитися та взятися за активне використання ШІ в роботі
/ Як війна змінила книжкові смаки українців
Аналітика від мережі книжкових магазинів «Книгарня “Є”»
/ #ПовернемоЕдіка: антикризова комунікація від Вінницяоблводоканалу
Як піарниця комунального підприємства прокомунікувала ситуацію з водою на всю Україну
/ Чи все можна назвати плагіатом та крадіжкою?
Суперечка через авторство кави між SOCAR та Вадимом Грановським, засновником компанії Coffee in Action
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень