fbpx
Slow news

Три комунікаційні кейси від друкованого глянцю

Vogue, GQ і The New Yorker
Данилюк Даяна, 18.05.2020

Друковані ЗМІ продовжують реагувати на ситуацію у світі, яку спричинила пандемія коронавірусу. Ми вже писали, як змінилися обкладинки за перші місяці карантину. Сьогодні розповімо про три комунікаційні кейси від журналів.  


Self-made знімок Роберта Паттінсона на обкладинці журналу GQ

Британський актор Роберт Паттінсон зробив фотосесію вдома і став героєм випуску чоловічого глянцю за червень-липень 2020 року. Фотографії зроблені в арендованій квартирі в Лондоні, де актор проводить свій карантин.

Актор розповів журналу, як проводить карантин, та поділився історіями свого акторського шляху. 

На обкладинку журнал помістив фото Роберта Паттінсона, зроблене з відображення в дзеркалі. Також GQ замінив лого намальованим.


Випусники — 2020 на обкладинці The New Yorker

Обкладинка журналу за 18 травня 2020 року присвячена цьогорічним випускникам, які через пандемію змушені святкувати свій випуск зі школи в онлайні вдома.

Авторкою обкладинки стала Аніта Кунц. Вона розповіла, що проводить майстер-класи з ілюстрації у Торонто, і зазвичай її студенти репрезентують широке етнічне та культурне коло. Своєю роботою мисткиня хотіла показати їхню схожість та відмінності.

“Пройшло багато часу з моїх студентських років, але я продовжую захоплюватися здібностями та кмітливістю студентів. Вони здаються значно розвиненішими, аніж була я в їхні роки.”


Спільний номер португальських GQ та Vogue

Португальські GQ та Vogue об’єдналися й випустили спільний номер за травень-червень 2020 року під назвою “Happy Together”.

“Ми запустили унікальне видання. Унікальне у двох аспектах — тому що це відбувається лише один раз, і тому, що воно об’єднує дві публікації в одну. Цей номер про поєднання голосів та поглядів двох команд працівників.” 

Для обкладинки “Happy Together” використали ілюстрацію художника Хосе Сантани. На ній зображено ластівок, які сидять на дротах. 

“Ластівки — особливі пташки в нашій країні. Вони сповіщають про прихід весни, а також літають групами, у яких кожна ластівка по черзі веде зграю. І поки одні шукають їжу, інші відповідають за безпеку. Ластівки стають сильнішими в єдності, а не індивідуалізмі. Це те, чого ми повинні повчитися у природи.” 

Читайте також у рубриці Slow news
Видавництво Arrowsmith Press надрукує антологію, присвячену Вікторії Амеліній
У виданні зберуть спогади про авторку від її колег та друзів
Київська агенція запустила застосунок з доставки валюти
Його мета — зробити валютні операції зручнішими та безпечнішими
Яким джерелам новин довіряють українці, — дослідження
15% українців нині не вірять жодним новинам
У Тelegram змінили систему пошуку каналів і груп
Вона пропонуватиме канали, які працюють на аудиторію країни, де перебуває користувач
Бренд TOUCHOF запустив благодійну колекцію BORING
Частину коштів спрямують на потреби Асоціації родин захисників “Азовсталі”
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень