fbpx
Зсередини

Шість Telegram-ботів, корисних у роботі з Instagram

Для оформлення текстів, відстеження статистики та збереження постів
Чабан Валерія, 16.04.2020

Ми вже писали про Telegram-ботів для тих, хто працює у SMM і діджиталі. Сьогодні розповімо ще про кілька ботів для роботи з Instagram.


 Savebot

Бот дає змогу зберігати пости й IGTV-відео з Instagram, а також ролики з інших соціальних мереж. Для цього потрібно надіслати йому посилання на допис. За кілька секунд бот завантажить файл з відео або фото, а також текст, написаний у пості.

Із платною підпискою доступні додаткові функції зберігання stories і прямих ефірів, а також безлімітна можливість завантажень без реклами.

 StrikethroughBot

Цей бот допоможе за потреби стилізувати ваш текст  закреслити, перевернути догори ногами або підкреслити різними лініями. Напишіть потрібний текст у повідомлення боту, оберіть один зі стилів — і одразу отримаєте результат.

 Instagram comments

За допомогою цього бота можна легко визначити переможця Instagram-конкурсу. Він має фільтри на кількість відмічених друзів у коментарі, визначає, чи підписаний користувач на акаунт, та рандомно обирає переможця.

Для цього потрібно відправити посилання на пост, зачекати кілька хвилин — і бот надішле лінк на результати.

 AmplifrBot

Бот, який опублікує пост в Instagram-акаунт у визначений час. Щоб розпочати роботу з ним, потрібно створити акаунт у сервісі Ампліфер. Відтак оформити матеріали для посту за допомогою спеціальної розмітки markdown та вказати дату й час публікації. Бот автоматично опублікує ваш пост. 

 Редограф

Альтернатива TEXT4INSTABOT, про який ми писали в минулих добірках. Перевага цього бота в тому, що тут немає реклами.

У ньому можна розставити абзаци в тексті для Instagram, прибрати зайві символи або додати відсутні пробіли. Для цього потрібно просто надіслати свій текст, після чого ви отримаєте готову версію для Instagram.

 Instagram Papa

Платний бот для відстеження статистики Instagram-профілю. Він аналізує відписки, найактивнішу аудиторію, зміни в кількості органічного охоплення, а також надає повний список підписників і ботів. Щоб отримати цю інформацію, потрібно відправити боту назву профілю у форматі @ і почекати приблизно 1-2 години.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень