fbpx
Зсередини/Як це влаштовано

11 Telegram-ботів, корисних діджитальщикам та комунікаційникам

Дізнаємося, якими функціями володіють і коли їх доцільно використовувати
Олексій Сімончук, 22.12.2019

Боти в Telegram значно спрощують роботу тим, хто працює в digital-сфері. Сьогодні ми розповідаємо про кілька з них.


Що таке Telegram-боти та як вони працюють?

Це сторонні утиліти, які запускаються всередині програми Telegram. Якщо говорити простіше, це облікові записи, якими керують не люди, а програмне забезпечення.

Вони мають розширений функціонал, який перевершує звичайні профілі. Все залежить від профілю та тематики бота, але загалом вони можуть майже все: як гратися з вами, бути вашим секретарем, так і допомагати в роботі.

Алгоритм роботи ботів наступний: ваші повідомлення, команди й запити передаються програмному забезпеченню, запущеному на серверах розробників. Анонімний сервер Telegram, який виступає тут посередником, обробляє шифрування і здійснює зворотний зв’язок між утилітою і користувачем.


 MetricsBot

Бот, який показує дані з Google Analytics. Він показує всю статистику сервісу в одному вікні. Щоб розпочати працювати з ним, достатньо підключити до бота свій акаунт у Google Analytics.

 Combot

Місія цього бота — збирати статистику з групових чатів у Telegram. Він може рахувати кількість повідомлень від кожного користувача, кількість нових учасників, а також будувати графік активності. Щоб бот почав працювати — необхідно додати його в чат. Також є можливість під’єднати платну аналітику історії повідомлень, яка до того ж буде рахувати топік-стартери, теми тощо.

 Text4instabot

Бот, який розставляє абзаци для постів в Instagram. Адже користувачі зіштовхуються з проблемою, коли їхній текст стає одним великим шматком, бо соцмережа не розставляє абзаци сама. Іноді приходиться імпровізувати з крапками або емодзі.

Але цей бот вирішує проблему. Достатньо скопіювати йому ваш пост, і він вам відправить його вже з роставленими абзацами. Копіюєте в Instagram, і все ок.

 Lamprcompanybot

Цей бот може відправляти нові коментарі від будь-яких відкритих акаунтів в Instagram. Для початку відправляєте боту лінк на акаунт. Після чого вам будуть відправляти нові коментарі у вигляді посилання на пост, з коментарем користувача. Бот корисний для моніторингу активності конкурентів і у пошуку зацікавлених клієнтів.

 Soberubot

Бот збирає дані про підписників з декількох акаунтів. Для початку роботи з ним необхідно відправити боту посилання на акаунти, з яких ви хочете зібрати дані. Безкоштовна версія підтримує від одного до трьох акаунтів, а платна дозволяє аналізувати до тридцяти акаунтів, збирати дані аудиторії протягом місяця та фільтрувати їх за різними критеріями.

 SearcheeBot

Бот, який шукає канали в Telegram. Він підключений до найбільшої бази Telegram-каналів TGStat і за секунди видасть список каналів за ключовим словом або тематикою.

 TGStat_Bot

Цей бот надсилає вам віджет статистики майже будь-якого з Telegram-каналів, наявних в базі TGStat. У базі більше ста тисяч каналів.

 DeLorean

Бот, який відправляє вам повідомлення в майбутнє. Користувачу достатньо просто написати йому про свої плани і встановити таймер. Він про це нагадає в зазначений час.

 BuzzimAlerts

Бот відстежує згадки вашого бренду або імені в телеграмі в реальному часі. За його допомогою можна слідкувати за трендами і настроями аудиторії. Для цього необхідно лише надіслати йому ключове слово.

 ControllerBot

Бот для відкладеного постінгу в Telegram. За його допомогою зручно додавати до посту емодзі, прикріплювати коментарі, також є можливість видалення постів через певний час.

 MEDIAMONITORINGBOT

Це бот оперативного моніторингу згадувань в українських ЗМІ. У ньому можна вводити стоп-слова, за якими будуть відслідковувати ваші матеріали. У базовому тарифі можна додати 5 ключових слів, наступні пакети є платними. 

Читайте також у рубриці Як це влаштовано
/ Амбасадори для В2В бізнесу та ефективні відносини з ними
Історія виробника обладнання для б’юті-майстрів ÜLKA
/ Проєктна структура в маркетингових агентствах: як вона працює та в чому її перевага
Розповідаємо на прикладі Fedoriv agency
/ Візуальний контент: гід стоковими ресурсами
Нюанси авторського права та найращі фотобанки
/ Маркетологиня, власник івент-агентства та кулінарний експерт — про івенти в гастросфері
Звані вечері, пресбранчі, гастрономічні квартирники та ресторанні фестивалі
/ Креатив+стратегія. Навіщо бренду стікери в Telegram
Розбираємось, як працюють брендовані стікерпаки, кому вони потрібні та як їх створювати
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень