Зсередини/Як це влаштовано

10 Telegram-ботів, корисних для SMM-ника

Інструменти, які полегшать вам роботу
admin, 01.03.2020

Ми вже писали про Telegram-боти для тих, хто працює з креативом та діджиталом. Тепер зібрали підбірку для SMM-ників та креаторів контенту, адже коли ведеш декілька акаунтів одночасно, допомога зайвою не буде. 


 Instagram Saver

Бот дозволяє зберігати фото, відео та описи до них із акаунтів в Instagram. Для цього достатньо надіслати посилання на публікацію та зберегти отриманий контент. Якщо потрібна головна світлина чи опис профілю, потрібно надіслати боту нікнейм користувача у вигляді “@nick”.

 IGSpy

Завдяки цьому боту можна анонімно переглядати сторіз та публікації в інстаграм, а також завантажувати їх на ваш девайс. Щоб отримати всі історії користувача за останні 24 години, треба надіслати посилання на його сторінку. Також можна кинути боту посилання на пост, IGTV чи підбірку історій і отримати їх готовими до завантаження.

 TGhost

Проблему обміну файлами в Instagram можна вирішити за допомогою цього боту. Надішліть йому фото, відео, аудіо або будь-який інший файл та отримайте готове посилання для скачування.

Text4instabot

Бот, який розставить у вашому тексті відступи та правильні абзаци для Instagram. Надішліть йому текст, а у відповідь отримаєте готовий до публікації варіант.

InstaPoliceRobot

Із цим ботом ви зможете дізнатися реальну кількість переглядів відео у публікації-каруселі. Сервіси з накрутки можуть збільшити кількість лайків, коментарів та охоплення, а от окремі перегляди відео у таких публікаціях накрутити майже неможливо. Тому цей показник допоможе відстежити реальну активність. Для отримання даних потрібно лише надіслати боту посилання на публікацію.

 Bebot

Справжній фоторедактор, який працює на умовах щомісячної платної підписки. Завдяки цьому боту можна додати до фотографії ефекти, налаштувати контраст, експозицію та зробити її ретуш. Також є додаткові інструменти, які дозволяють створювати гіфки чи змінювати форму світлини.

 VoicyBot

Цей бот вміє перетворювати голосові повідомлення та аудіофайли різного формату на текст. Оберіть необхідну мову, відправте аудіодоріжку та очікуйте на готову розшифровку.

GetLikersBot

Із цим ботом можна швидко сгенерувати переможця розіграшу. Надішліть йому посилання на публікацію, а бот збере для вас список зі всіма профілями, які лайкнули цю світлину. Також він має функцію, яка допоможе обрати серед усіх профілів один випадковий – переможця розіграшу.

 TransliterationBott

Якщо ви писали текст і забули змінити мову на клавіатурі, цей бот для вас. Він перетворить незрозумілу «тарабанщину» на нормальний текст.

 PussyBot

Бот для створення незвичайних селфі. В його арсеналі 100 ефектів, які він готовий випробовувати один за одним на ваших фото. Потрібно лише надіслати йому зображення та чекати на оброблену світлину.

Читайте також у рубриці Як це влаштовано
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень