fbpx
Кейси

Що купити, аби допомогти: які бренди допомагають іншим під час пандемії

Зібрали 20 локальних брендів, купуючи в яких, ви підтримуєте лікарів, хворих, безпритульних та людей золотого віку
Ірина Виговська, 09.04.2020

Під час карантину корпоративно-соціальна відповідальність брендів набула особливого забарвлення. Ми вже писали про мільйони доларів, літри антисептика й тисячі одиниць медичного обладнання, якими великий бізнес допомагає долати коронавірус. Тепер зібрали ініціативи маленьких та середніх локальних бізнесів, які також долучаються й допомагають. Обирайте, що і в кого купити в умовах економії, щоб і собі приємно, і іншим допомогти.


Shur Shur

Київський бренд панчох Shur Shur долучився до ініціативи фешн-брендів Bevza, Frolov та Lake studio “Одноразовий халат для медиків”. Вони віддають прибуток із продажу панчох у кольорах Grey Blueberry, Matcha Orange та Blueberry Orange на матеріали для виробництва одноразових захисних комбінезонів для лікарів. Вартість пари панчох — 500 грн, що дорівнює 10 захисним костюмам. Безконтактна доставка додому — безплатна.

Shur Shur

Київський бренд панчох Shur Shur долучився до ініціативи фешн-брендів Bevza, Frolov та Lake studio “Одноразовий халат для медиків”. Вони віддають прибуток з продажу панчох у кольорах Grey Blueberry, Matcha Orange та Blueberry Orange на матеріали для виробництва одноразових захисних комбінезонів для лікарів. Вартість пари панчох — 500 грн, що дорівнює 10 захисним костюмам. Безконтактна доставка додому — безкоштовна.


Have a Rest

Бренд валіз Have a Rest перераховує 10% від вартості кожного замовлення у благодійний фонд “Твоя опора”, який купує та передає лікарням апарати штучної вентиляції легенів. Також пропонують 20% знижки на всі моделі, крім благодійної валізи Ultra Violet. Утім, 50% із продажів цих валіз іде у благодійний фонд “Твоя опора” на підтримку дітей з патологіями.

Have A Rest

Бренд валіз Have A Rest перераховує 10% від вартості кожного замовлення у благодійний фонд “Твоя опора”, який купляє та передає лікарням апарати штучної вентиляції легень. Також пропонують 20% знижки на всі моделі, крім благодійної валізи Ultra Violet, 50% вартості якої також відправляють у благодійний фонд “Твоя опора” на підтримку дітей з патологіями.


I.love.my.cycle

Бренд менструальної білизни I.love.my.cycle почав шити бавовняні захисні маски, які продають за 110 грн. Вартість кожної маски покриває собівартість двох масок: однієї, яку придбали ви, та другої, яку передають в медичні установи, де їх бракує, зокрема в пологові будинки. Партію масок уже відправили в пологове відділення на Червоному Хуторі та в пологовий будинок №3 міста Києва. Бренд закликає людей носити звичайні бавовняні маски, щоб залишити медичні медикам.

I.love.my.cycle

Бренд менструальної білизни I.love.my.cycle почав шити бавовняні захисні маски, які продають за 110 грн. Вартість кожної маски покриває собівартість двох масок: однієї, яку ви придбали та іншої, яку передають в медичні установи, де їх бракує, зокрема у пологові будинки. Партію масок вже відправили у пологове відділення на Червоному Хуторі та у пологовий будинок №3 м. Києва. Бренд закликає звичайних людей носити бавовняні маски, щоб залишити медичні медикам.


Make My Cake

Одеська кондитерська Make My Cake відкрила передзамовлення на паски до Великодня. Весь прибуток з однієї з позицій, паски Care, передадуть благодійному фонду “Корпорація монстрів”, який допомагає лікарням Одеси та Одеської області протистояти коронавірусу. Фонд закуповує обладнання, спецодяг, захисні костюми, маски, дезінфекційні засоби тощо. Вартість “благодійної” паски Care — 300 грн.

Make My Cake

Одеська кондитерська Make My Cake відкрила передзамовлення на паски до Великодня. Весь прибуток з однієї з позицій, паски “Care”, відправлять благодійному фонду “Корпорація монстрів”, який допомагає лікарням Одеси та Одеської області протистояти коронавірусу: закуповує обладнання, спецодяг, захисні костюми, маски, дезінфікуючі засоби тощо. Вартість такої паски — 300 грн.


Friendlic

Дружня дитяча клініка “Френдлік” запустила безкоштовні онлайн-консультації педіатрів. 6 годин на день лікарі безкоштовно відповідають на запитання батьків через месенджери. Тривалість кожної консультації — 20 хвилин: 10 хвилин на запитання батьків та 10 хвилин на відповіді лікаря. Записатися на консультацію можна за телефоном 0 800 330306.

Friendlic

Дружня дитяча клініка Френдлік запустила безкоштовні онлайн-консультації педіатрів. 6 годин на день лікарі безкоштовно відповідають на питання батьків через месенджери. Тривалість кожної консультації 20 хвилин: 10 хвилин на питання батьків та 10 хвилин на відповіді лікаря. Записатися на консультацію можна за телефоном 0800330306.


Nuga Studio

Бренд одягу Nuga Studio протягом квітня перераховуватиме 10% від усіх продажів у два благодійні фонди: “Я — майбутнє України” та “Життєлюб”, а також жертвуватиме на проєкт Coronavirus.Kyiv від БФ “Киян”.

Nuga Studio

Бренд одягу Nuga Studio протягом усього квітня перераховуватиме 10% від усіх продажів у два благодійні фонди: “Я — майбутнє України” та “Життєлюб”, а також жертвуватиме на проєкт Coronavirus.Kyiv від БФ “Киян”.


First of All

Косметичний бренд First of All долучився до підтримки бабусь та дідусів, підопічних фонду “Старенькі”. Бренд власним коштом виготовив 300 санітайзерів, які передали літнім людям. Тепер пропонують придбати санітайзер за 79 грн, а з прибутку від кожної проданої пляшечки виготовлять три антисептики для найвразливішої до коронавірусу категорії населення — 60+. Також санітайзер дарують кожному покупцю будь-якої продукції бренду.

First of All

Косметичний бренд First of All долучився до підтримки бабусь та дідусів, підопічних фонду “Старенькі”. Бренд власним коштом виготовив 300 санітайзерів, які передали літнім людям. Тепер пропонують придбати санітайзер за 79 грн, з прибутку від кожної проданої пляшечки, виготовлять три антисептики для найвразливішої до коронавірусу категорії населення 60+. Також санітайзер друють кожному покупцю при замовленні будь-якої продукції бренду.


Orner

Український виробник домашнього декору й канцелярії Orner у колаборації з благодійним фондом “Клуб Добродіїв” випустив “Добрий блокнот” із цитатами про добро від Олександра Тодорчука, Марка Лівіна, Альони Гудкової та інших. 40% від продажів “Доброго Блокнота” перерахують на підтримку родин, які під час карантину опинилися на межі виживання: одинокі мами, багатодітні сім’ї, опікуни людей похилого віку. Ціна блокнота — 450 грн.

Orner

Український виробник домашнього декору і канцелярії Orner у колаборації з благодійним фондом “Клуб Добродіїв” випустив “Добрий блокнот” з цитатами про добро від Олександра Тодорчука, Марка Лівіна, Альони Гудкової та інших. 40% від продажів “Доброго Блокноту” перераховуватимуть на підтримку родин, які під час карантину опинилися на межі виживання: одинокі мами, багатодітні сім’ї, опікуни похилого віку. Ціна блокнота — 450 грн.


Dodo Socks

Виробник шкарпеток Dodo Socks з початку карантину відшиває захисні маски із соціальними меседжами на них. Набір із трьох масок пропонують придбати за 200 грн, 50 грн з яких передають у БФ “Крила Надії” для закупівлі захисних костюмів, масок та обладнання для лікарень.

Dodo Socks

Виробник шкарпеток Dodo Socks з початку карантину відшиває захисні маски з соціальними меседжами на них. Набір з трьох масок пропонують придбати за 200 грн, 50 грн з яких відправляють у БФ “Крила Надії” для закупівлі захисних костюмів, масок та обладнання для лікарів.


Leglo

Бренд постільної білизни Leglo з 3 по 10 квітня віддає на благодійність 20% із продажів кожного комплекту білизни. Гроші передають Українській Біржі Благодійності на потреби лікарень та лікарів.

Leglo

Бренд постільної білизни Leglo у період з 3 по 10 квітня віддаватиме 20% від продажів кожного комплекту білизни на благодійність. Гроші передають Українській Біржі Благодійності на потреби лікарень та лікарів.


Natureal

Бренд екологічної косметики Natureal додає у подарунок до кожного замовлення антисептик та молоко-сіль для ванни на кожні 1000 грн у замовленні. Так Natureal хоче сприяти розслабленню клієнтів під час карантину. Також бренд закуповує респіратори й маски для медперсоналу.

Natureal

Бренд екологічної косметики Natureal додає до кожного замовлення безкоштовний антисептик та подарункові молоко-сіль для ванн на кожні 1000 грн у замовленні, щоб сприяти розслабленню клієнтів під час карантину.


Bobkova

Фешн-бренд Bobkova розробив багаторазові захисні маски вартістю 220 грн. З ініціативи БФ “Старенькі” та 1000_charity_table кожну третю маску бренд безкоштовно передає людям похилого віку.

Bobkova

Фешн-бренд Bobkova розробив багаторазові захисні маски, вартістю 220 грн. За ініціативи БФ “Старенькі” та 1000_charity_table, кожну третю маску бренд безкоштовно передає людям похилого віку.


urso_garment

Бренд спідньої білизни та купальників urso_garment підтримує програму боротьби з COVID-19 від Української Біржі Благодійності. 10% від усіх продажів під час карантину бренд віддає на благодійність. Також до 17 квітня діє знижка 10% на передзамовлення купальників.

urso_garment

Бренд спідньої білизни та купальників urso_garment підтримує програму боротьби з COVID-19 від Української Біржі Благодійності. 10% від усіх продажів під час карантину бренд віддає на благодійність. Також до 17 квітня діє знижка 10% на передзамовлення купальників.


Кураж

Київська благодійна барахолка “Кураж” на час карантину перетворилась на майданчик онлайн-подій. Тут у прямому ефірі відбуваються лекції, тренування та медитації. Незважаючи на відсутність реальних івентів, “Кураж” збирає благодійні кошти на підтримку проєкту suka_zhizn, що опікується безпритульними людьми. Наразі збирають гроші на доставку харчування та засобів гігієни безхатькам.

Кураж

Київська благодійна барахолка “Кураж” на час карантину перетворилась на майданчик онлайн-подій. Тут у прямому ефірі відбуваються лекції, тренування та медитації. Незважаючи на відсутність реальних івентів, “Кураж” збирає благодійні кошти на підтримку проєкту suka_zhizn, що опікується безпритульними людьми. Наразі збирають гроші на доставку харчування та засобів гігієни безхатькам.


Ogonek Shop

Одеський аутлет-магазин люксових брендів Ogonek з 2 квітня і до кінця карантину переказуватиме 10% від усіх продажів у БФ “Корпорація монстрів” на боротьбу з коронавірусом. Після оплати замовлення на сайті користувач отримуватиме чек із сумою, яку перекажуть на благодійність. Отримати звіт можна, написавши на пошту hello@ogonek.shop.

Ogonek Shop

Одеський аутлет-магазин люксових брендів Ogonek з 2 квітня і до кінця карантину переказуватиме 10% від усіх продажів у БФ “Корпорація монстрів” на боротьбу з коронавірусом. Після оплати замовлення на сайті користувач отримуватиме чек із сумою, яку перекажуть на благодійність. Отримати звіт можна, написавши на пошту hello@ogonek.shop.


Тишина. espressobar

Одеська кав’ярня “Тишина. espressobar” щодня готує по 26 літрів фільтр-кави в десяти термосах та 20 сендвичів і доставляє в лікарні. Також кав’ярня долучилася до спілки закладів громадського харчування Одеси, які годують медичних працівників. Для підтримки акції — купівлі термосів та зерна локальних виробників — збирають гроші на картку й надають звітність щодо отриманих коштів.

Тишина. espressobar

Одеська кав’ярня “Тишина. espressobar” щодня готує по 26 літрів фільтр-кави в десяти термосах та 20 сендвичів і доставляє в лікарні. Також кав’ярня долучилася до спілки закладів громадського харчування Одеси, які годують медичних працівників. Для підтримки акції — купівлі термосів та зерна локальних виробників — збирають гроші на картку й надають звітність щодо отриманих коштів.


Doob.vosk

Виробник дерев’яних клатчів ручної роботи Doob.vosk організував аукціон добра. Щодня на онлайн-аукціон в Instagram виставляли клатч зі стартовою ціною 200-300 гривень та невеликим кроком ставки. На всі гроші з продажу клатчів закупили захисні костюми для медиків. Також 20% з вартості кожного замовлення перераховують на придбання засобів індивідуального захисту лікарів по всій країні. За даними на 7 квітня, бренд зібрав 22 860 грн.

Doob.vosk

Виробник дерев’яних клатчів ручної роботи Doob.vosk організував аукціон добра. Щодня на онлайн-аукціон в Instagram виставляли клатч зі стартовою ціною 200-300 гривень та невеликим кроком ставки. На всі гроші з продажу клатчів закупили захисні костюми для медиків. Також 20% з вартості кожного замовлення перераховують на придбання засобів індивідуального захисту лікарів по всій країні. За даними на 7 квітня, бренд зібрав 22 860 грн.


Nebos

Київське сироїдське кафе Nebos запустило акцію на підтримку імунітету лікарів Олександрівської лікарні Києва. Для медиків готуватимуть вітамінні детокс-фреші. У кафе організували збір коштів для всіх, хто бажає приєднатися до акції.

Nebos

Київське сироїдське кафе Nebos запустило акцію на підтримку імунітету лікарів Олександрівської лікарні Києва. Для медиків готуватимуть вітамінні детокс-фреші. У кафе організували збір коштів для всіх, хто бажає приєднатися до акції.


First Point Coffee

Подільська кав’ярня First Point організувала доставку кавового зерна та працює у форматі to go. Із прибутку тричі на тиждень годують безпритульних людей.

First Point Coffee

Подільська кав’ярня First Point організувала доставку кавового зерна та працює у форматі to go. Із прибутку тричі на тиждень годують безпритульних людей.


Bali Bowl Cafe

Київське кафе Bali Bowl Cafe готує безплатні фреші та каву для медичних працівників, бригад швидкої допомоги та диспетчерів КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва”. Щоб долучитися, можна написати на сторінку бренду в Instagram та переказати кошти на свіжі напої для тих, хто зараз рятує життя українців.


Bali Bowl Cafe

Київське кафе Bali Bowl Cafe готує свіжі сік та каву для медичних працівників, бригад швидкої допомоги та диспетчерів КНП “Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва”. Щоб допомогти, можна написти на сторінку бренду в Instagram та переказати кошти на свіжі напої для тих, хто зараз рятує життя українців.

Раніше ми писали про бренди, які в умовах пандемії почали шити маски, а також про рекламні кампанії, які закликають залишатися вдома.

Читайте також у рубриці Кейси
Військовим — дрони, брендам — підписники
Як невеликий жарт у твіттері перетворився на масштабний флешмоб
/ Рекламний бліц з Іваном Іщенком
Добірка рекламних кейсів, які дивують, змушують замислитися та взятися за активне використання ШІ в роботі
/ Як війна змінила книжкові смаки українців
Аналітика від мережі книжкових магазинів «Книгарня “Є”»
/ #ПовернемоЕдіка: антикризова комунікація від Вінницяоблводоканалу
Як піарниця комунального підприємства прокомунікувала ситуацію з водою на всю Україну
/ Чи все можна назвати плагіатом та крадіжкою?
Суперечка через авторство кави між SOCAR та Вадимом Грановським, засновником компанії Coffee in Action
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень