fbpx
Зсередини

Як цілий день сидіти в Tinder і отримувати за це гроші. Коротка інструкція

SMM-спеціалістка ANGRY agency Наташа Павлюченко – про роботу в креативному агентстві
Павлюченко Наташа, 22.03.2020

Наташа Павлюченко,
SMM-specialist ANGRY agency

Так зазвичай називають тренінги. Беруть за них мільярд грошей і розповідають те, що й так можна було знайти в інтернеті, ще й безкоштовно.

Ні, секретів, як зламати діджитал або перевернути гру тут не буде. Я просто розповім, за які гроші орендую квартиру і годую товстого кота (Бублику, пробач). А якщо у вас немає часу (або совісті), дивіться одразу останній пункт.


Part 1:

Туди ж

Довелося мені ув’язатись в агентство після роботи у величезній компанії. І не в якусь там контору, а аж в ціле креативне. У таких, зазвичай, працюють клієнти, які вигадують тисячу ідей під будь-який бриф. Ну, там: як показати новий продукт, як продати максимально видні речі і як показати послугу, досі нікому не відому.

Встряла.


Part 2:

Зі своєю молитвою

Коли довго працюєш в одній сфері і дотримуєшся одних законів – у тебе формується якийсь орієнтир, і ти, ніби в двіжусі. Можеш навіть, не приведи Пейтон, назвати себе шарящим. Я також так думала. Але це – як вірити у щось, у що віриш лише ти. Ніби все життя носиш на голові газетний ковпак, а інші в цей час застосовують більш перевірені методи від несподіваної цеглини. Ось і я прийшла в креативне агентство зі своїм баченням. Попустило після декількох криків КД, за що я йому, безсумнівно, вдячна.


Part 3:

Покажи щось

Якось мій КД сказав: «Вигадуй. Розкажи мені. Може, це настільки дивне, що я і не зрозумію. Просто вигадуй і розказуй». Може, йому не варто було це озвучувати вголос, але він сказав, і я побігла. Ти приносиш максимально дивну ідею, а він бере й погоджує. Ти пропонуєш бренд-герою морозива створити профіль у Tinder і дарувати дівчатам морозиво за метч – і він погоджує. І ти така: “А так можна було? Хехехе… Ні слова більше!”


Part 4:

Доказовий креатив

Виміряй, будь ласка, результати, не будь лошпедом. Аби наступного разу креативний повірив у твою міць, збери всі показники і трошки повипендрюйся ними (якщо, звісно, є чим). Якщо з охопленнями все ок, ділись результатом сміливо і трохи нахабно. Якщо все погано, розкажи ще сміливіше й нахабніше. Це має спрацювати. Або тебе виженуть. Мене поки ні.

Я сиджу в Tinder мінімум 3 години на день, у TikTok – більше 4 годин. І чесно кажучи, трохи заколисує радіо Miami (там дуже багато треків з TikTok, які я заспіваю, якщо мене підняти серед ночі). Та в цілому жити можна, це ж робота, до того ж улюблена. Мені за неї навіть платять. Така рідкість: тобі платять гроші за улюблену роботу.


Part 5:

Правки

Тут я вкажу кількість правок, які мені дав креативний. Сподіваюсь, число буде менше, ніж роки існування гурту “Время и Стекло”.

UPD: і справді менше, хочу заверещати від радості.


Bonus:

Як же все-таки отримувати гроші за те, що сидиш в Tinder і TikTok (унікальна та цілковито безплатна інструкція)

1. Знайди собі роботу в креативному агентстві (бажано в ANGRY).

Прозаїчно, зате чесно. Якщо ти любиш залипнути в телефоні вдома на дивані – мама за це не заплатить. Але цілком можливо, що заплатить Сергій Малик.

2. Потрап у команду до трошки дивного креативного директора.

Ця людина підтримає будь-який двіж, якщо, звісно, ти наведеш правильні аргументи й розкажеш, для чого це бренду.

3. Створи.

Зареєструй акаунти, продумай опис сторінок та пропиши мінімальний контент. У TikTok постійно стеж за трендами, у Tinder – оформи підписку та рахуй, скільки людей тебе лайкнуло. До речі, зустріла там багато своїх знайомих. Машо, Іро, Катю, Олю, привіт! Сподіваюсь, ви знайдете гідного! Ну, або хоча б відволічетесь від коронавірусного кіпішу.

4. Свайпай.

Доки не зітреться палець. Доки не заніміє рука. Доки єдине, що буде пам’ятати твій палець – свайп управо, свайп вліво. Я – стертий палець Джека.

5. Це останній пункт.

На цьому наші повноваження “все”.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень