fbpx
Кейси

Чотири рекламні ролики до Всесвітнього дня охорони довкілля та Дня океанів

Зміни починаються з тебе
Данилюк Даяна, 13.06.2020

У червні світ відзначав два свята — Всесвітній день охорони довкілля та Всесвітній день океанів. 

Ми зібрали чотири рекламні ролики від компаній та агентств, які привертають увагу до проблеми захисту навколишнього середовища й навчають, як кожен з нас може долучитися до змін. 


The background of the problem

До Всесвітнього дня охорони довкілля, який щорічно відзначають 5 червня, Greenpeace запустили кампанію “The background of the problem”.

Ми всі почали частіше використовувати відеодзвінки та соцмережі для комунікації під час карантину. Разом з креативним агентством HOY Greenpeace створили низку віртуальних фонів, які користувач може використовувати в TikTok, Instagram та відеодзвінках.

Під час карантину було зруйновано понад 15 тисяч гектарів лісів Аргентини. Щоб звернути увагу на проблему вирубування лісів, фони вирізали з фотографій колишніх лісів, де зараз дерев стає усе менше. У такий спосіб користувачі соцмереж можуть поширювати інформацію про те, що відбувається з природою Аргентини. 

THE BACKGROUND OF THE PROBLEM - GREENPEACE from HOY BUE on Vimeo.


The Girl with the Whale

Короткометражний фільм, створений рекламним агентством Ogilvy, звертає увагу на проблему пластикових відходів у Таїланді. Щороку там виробляють понад 2 мільйони тонн пластикових відходів, які завдають шкоди морській екосистемі. 

“Рівень екологічної обізнаності жителів ​​Таїланду вже вищий, ніж раніше. Проте залучення залишається низьким, адже люди не знають, що робити і як вони можуть вирішити проблему самостійно”, — розповідає Пану Меепайбул, креативний директор Ogilvy, Таїланд.

Відео розповідає історію маленької дівчинки, яка бачить уві сні кита. Коли вона приїжджає з батьками на пляж, то вирішує зібрати сміття з прибережної зони. Гору зібраних пластикових відходів дівчинка привозить додому, а сама робить підрахунки у блокноті.

Наприкінці відео ми бачимо, як героїня зі своїми записами їде на зустріч з бізнесменом у якусь компанію. Завершується ролик словами: “Ніхто не замалий настільки, щоб не робити зміни.”


The Dopper Wave

До Всесвітнього дня океанів, який відзначають 8 червня, голландське соціальне підприємство Dopper випустило документальний мініфільм та серію відео, які ілюструють силу маленьких змін від кожної людини.

Відеоматеріали є частиною глобального руху під назвою The Dopper Wave. Він закликає організації, компанії, публічні заходи та людей колективно заборонити одноразове використання пластикових пляшок з водою.

90-секундний ролик показує, як група людей зі всього світу допомагає очищувати океани, і їхня робота запускає велику хвилю змін.

Серед доброчинців 11-річна активістка Лілі Платт з Нідерландів, Місс Донна-Рей Джонс — драг-квін, яка використовує пластик повторно на сцені, плоггер (людина, яка збирає сміття під час пробіжки — ред.) Пол Вей з Великобританії та художник Андре Кендалл із Брукліна.  


The Gigantic Change

Анімований ролик, створений до Всесвітнього дня охорони довкілля, показує бабусю та онуку в далекому 2050 році, які читають казку на ніч. 

Бабуся, голос якої озвучила американська акторка Вупі Голдберг, розповідає історію про те, як однієї миті планета почала гинути. На ній люди вирубували ліси, будували заводи, що засмічували повітря, а риба не могла дихати, бо вода в річках була отруєна і всюди плавав пластик.  

Розповідати казку продовжила онука. У її оповіді люди нарешті зрозуміли, яку загрозу несуть їхні бездумні дії. Змінювати звички було нелегко, але вони почали їздити на роботу на велосипедах, саджати рослини по всьому світу та в себе вдома, очищувати воду від пластику. 

Коли бабуся говорить, що час іти до ліжка, онука запитує: “Люди взагалі робитимуть ці речі?”

Ролик зображає майбутнє, яке очікує на нас, якщо ми не почнемо змінювати свою поведінку. І наголошує, що зміни завжди починаються з тебе. 


Раніше ми розбирали комунікації до Дня Землі та дізнавалися, чому всі говорять про екологію.

Читайте також у рубриці Кейси
Як через глибинні дослідження збільшити кількість лідів удвічі: кейс 
Ми провели глибинні дослідження для бренду вагового обладнання: результат – збільшення лідів х2. Як це працює?
Як піарникам ефективно співпрацювати з медіа
10 порад з досвіду фінансових медіа «Мінфін» та Finance.ua
КЕЙС: нова рекламна кампанія Третьої окремої штурмової бригади
Реакції на образи у стилі pin-up
/ Рекламний бліц з Тонею Кондаковою
Креативна директорка про рекламні кейси, які навчають, змушують плакати та сміятися
Як українські бренди зберігають і переосмислюють культурну спадщину
Брошка-нагорода з титану до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру, візерунки старовинних рушників на одязі та колекція, натхнена українськими мозаїками
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень