fbpx
Конспект

7 цитат Альони Алексійчук з лекції про тренди комунікацій у 2021 році

Від засновниці комунікаційної агенції Okay Monday
Альтман Дарина, 29.12.2020

Альона Алексійчук – засновниця комунікаційної агенції Okay Monday, експертка з маркетингових трендів та лекторка Bazilik School. Має понад 20 років досвіду в індустрії.

Ми записали 7 цитат з лекції Альони Алексійчук про тренди в маркетингу в прийдешньому 2021 році.


 Якщо вчора нам подавали фастфуд-рішення, то сьогодні це вже індивідуальні меню. Одним з головних трендів стає персоналізований контент, коли продукт підлаштовується під кожного користувача.


 За 2020 рік цифрові комунікації зросли, як за ціле десятиліття. Не тільки комерційний сегмент, а й міжособистісне спілкування переходить у діджитал-формат. За прогнозами, навіть після завершення пандемії світ стане більш закритим, ніж був до цього.


 Тенденція бути присутнім на всіх каналах комунікацій одразу замінюється оптиканальністю. Наразі є сенс концентрувати комунікації саме там, де “мешкає” ваш клієнт. Якщо у вас, наприклад, молода аудиторія – потрібно опановувати TikTok, якщо B2B – орієнтуватися на LinkedIn.


 На зміну сторітелінгу приходить снек-контент. У часи інформаційного шуму людям стає складно зосереджуватися, тому контент динамічно спрощується. Він має бути простим, наочним та зручним для поширення.  


 Серед найбільших трендів уже певний час відведено місце ностальгії. Цим зумовлена популярність вінілових платівок, фоторафії на плівку, моди на одяг, як у 90-х, тощо. Ці речі викликають у людей приємні спогади та асоціації із часами, коли все було безтурботно. Для багатьох компаній такий емоційний досвід – це і є бренд.


 Цінність колаборації полягає не у створеному продукті, а в кількості контенту, який вона згенерувала. Спільний продукт двох компаній приносить профіт саме з кількості “хайпу” та приверненої уваги.


 Люди готові платити більше, щоб витрачати менше зусиль. Будь-який продукт або сервіс отримає перевагу від споживача, якщо розв’яже його потребу швидко та без зайвих дій.


Підтримай нас на Patreon!

 Donate

Читайте також у рубриці Конспект
/ Що читають тату-майстрині: книжкова полиця Уляни Нєшевої
Що і як говорити, щоб вас почули іноземці?
Про це розповіли Тома Істоміна, співзасновниця та заступниця головного редактора Kyiv Independent та Дарина Шевченко, CEO Kyiv Independent
/ Які книжки читають експерти та організатори фестивалю «Книжкова країна»
Добірка книжок, на які варто звернути увагу
Як протистояти оновленим російським ІПСО: рекомендації медіаекспертів
Українські медіаексперти виокремили конкретні загрози та дали рекомендації, як з ними впоратися.
Як побороти застарілу систему: кейс «Армія ТV»
Огляд роботи оновленого медіаресурсу Міністерства оборони України
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень