fbpx
Кейси

5 рекламних роликів до Дня батька

Про всі складні та щасливі моменти
Данилюк Даяна, 21.06.2020

Сьогодні, 21 червня, в Україні відзначають День батька. Ми зібрали п’ять рекламних роликів, що нагадують, як багато ролей виконують тати в нашому житті. А ще про те, як важливо дякувати людині, яка тебе виховала — незалежно від того, чи пов’язані ви кровно.


Американська компанія з виробництва листівок Hallmark Cards нагадує про те, що День батька — це не особливий день, щоб привітати тата. Усе життя повинно бути цим особливим днем. 

І це свято для того, щоб вітати батька за всі ролі, які він виконує в нашом житті: друг-дослідник, особистий лікар і найстарший найближчий товариш. День батька для того, щоб сказати: “Я такий щасливий, що ти — мій”. 


Минулого року Budweiser випустив короткометражний фільм з трьома історіями вже дорослих дітей та їхніх вітчимів. У відео вони просять людей, які виховують їх понад 15 років, усиновити їх і стати офіційними батьками.

“У день, коли світ святкує День батька, Budweiser хоче пролити несподіване світло на батьківство. Тому цьогоріч ми розповіли про вітчимів, які люблять своїх пасинків, як власних дітей”, — сказала Моніка Расті, віцепрезидентка з маркетингу компанії Budweiser.

Бренд зосередив увагу на дітях та батьках, які попри відсутність кровного зв’язку, стали близькими та люблять одне одного, як рідні. 


Австралійська компанія з розвитку майна Stockland розповідає про те, як тато може бути: “сильним, але тихим” або “плечем, на якому можна поплакати”. Це людина, яка навчить перемагати та програвати, любити, підтримуватиме й буде поряд, коли ти цього потребуєш.

Тато — занадто коротке слово, щоб описати всі ролі, які він виконує.


Рекламний ролик до Дня батька від BMW показує історію тата й доньки, яку він виховує самостійно. Одного дня дівчинка сказала, що з неї сміялися у школі через те, що вона багато мріє. 

Удома після школи дівчинка майструє власну модель машини з пластикової пляшки, тому що мріє бути інженеркою. Закадровий голос батька нагадує, що мріяти — це добре, допоки ти робиш все для втілення своїх мрій. 


“Життя з появою дітей змінюється”, — розповідає реклама McDonald’s. Зосереджуючи увагу на татові, реклама показує, які зміни відбуваються в його житті та як доводиться звикати до них. 

Батьки багато віддають взамін на радість, яку приносять діти. І в один із днів, коли це твоє “професійне” свято, ти можеш насолодитися чимось для тата, навіть якщо це гамбургер з McDonald’s.

Читайте також у рубриці Кейси
Військовим — дрони, брендам — підписники
Як невеликий жарт у твіттері перетворився на масштабний флешмоб
/ Рекламний бліц з Іваном Іщенком
Добірка рекламних кейсів, які дивують, змушують замислитися та взятися за активне використання ШІ в роботі
/ Як війна змінила книжкові смаки українців
Аналітика від мережі книжкових магазинів «Книгарня “Є”»
/ #ПовернемоЕдіка: антикризова комунікація від Вінницяоблводоканалу
Як піарниця комунального підприємства прокомунікувала ситуацію з водою на всю Україну
/ Чи все можна назвати плагіатом та крадіжкою?
Суперечка через авторство кави між SOCAR та Вадимом Грановським, засновником компанії Coffee in Action
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень