fbpx
Кейси

5 рекламних роликів до Дня батька

Про всі складні та щасливі моменти
Данилюк Даяна, 21.06.2020

Сьогодні, 21 червня, в Україні відзначають День батька. Ми зібрали п’ять рекламних роликів, що нагадують, як багато ролей виконують тати в нашому житті. А ще про те, як важливо дякувати людині, яка тебе виховала — незалежно від того, чи пов’язані ви кровно.


Американська компанія з виробництва листівок Hallmark Cards нагадує про те, що День батька — це не особливий день, щоб привітати тата. Усе життя повинно бути цим особливим днем. 

І це свято для того, щоб вітати батька за всі ролі, які він виконує в нашом житті: друг-дослідник, особистий лікар і найстарший найближчий товариш. День батька для того, щоб сказати: “Я такий щасливий, що ти — мій”. 


Минулого року Budweiser випустив короткометражний фільм з трьома історіями вже дорослих дітей та їхніх вітчимів. У відео вони просять людей, які виховують їх понад 15 років, усиновити їх і стати офіційними батьками.

“У день, коли світ святкує День батька, Budweiser хоче пролити несподіване світло на батьківство. Тому цьогоріч ми розповіли про вітчимів, які люблять своїх пасинків, як власних дітей”, — сказала Моніка Расті, віцепрезидентка з маркетингу компанії Budweiser.

Бренд зосередив увагу на дітях та батьках, які попри відсутність кровного зв’язку, стали близькими та люблять одне одного, як рідні. 


Австралійська компанія з розвитку майна Stockland розповідає про те, як тато може бути: “сильним, але тихим” або “плечем, на якому можна поплакати”. Це людина, яка навчить перемагати та програвати, любити, підтримуватиме й буде поряд, коли ти цього потребуєш.

Тато — занадто коротке слово, щоб описати всі ролі, які він виконує.


Рекламний ролик до Дня батька від BMW показує історію тата й доньки, яку він виховує самостійно. Одного дня дівчинка сказала, що з неї сміялися у школі через те, що вона багато мріє. 

Удома після школи дівчинка майструє власну модель машини з пластикової пляшки, тому що мріє бути інженеркою. Закадровий голос батька нагадує, що мріяти — це добре, допоки ти робиш все для втілення своїх мрій. 


“Життя з появою дітей змінюється”, — розповідає реклама McDonald’s. Зосереджуючи увагу на татові, реклама показує, які зміни відбуваються в його житті та як доводиться звикати до них. 

Батьки багато віддають взамін на радість, яку приносять діти. І в один із днів, коли це твоє “професійне” свято, ти можеш насолодитися чимось для тата, навіть якщо це гамбургер з McDonald’s.

Читайте також у рубриці Кейси
Як Frontline.Care створили комікс про БПЛА “Мара”, аби закрити збір на 5,2 мільйона
Розповідаємо про ідею, сюжет і митців, які долучилися до проєкту
/ Рекламний бліц з Артемом Гусєвим
Артдиректор про кейси, які підтримують під час війни та надихають до змін
13 кінострічок, натхненних реальними історіями брендів
Добірка про історії успіху та складнощі, що виникали на цьому шляху
10 рекламних роликів про Україну, знятих з початку повномасштабної війни
Про волонтерів, військових, матерів, дітей та всіх українців
Проєкт “Тиловики Азову”, або Як 500 людей зібрали 30 мільйонів для бригади “Азов”
Говоримо про ідею, силу персональної комунікації та волонтерські інсайти
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень