fbpx
Slow news

В Україні проведуть серію воркшопів про штучний інтелект на підтримку ЗСУ

Доступ до всіх лекцій можна отримати за донат від $1 або 10 грн
Мачулка Ангеліна, 10.08.2022

Освітній проєкт AI HOUSE оголосив про проведення воркшопів і лекцій від  міжнародних експертів та експерток зі штучного інтелекту для українців.

Ініціативу AI for Ukraine запустили для підтримки українських AI/ML-спеціалістів під час війни. Також цей проєкт сприяє долученню світової AI-спільноти до допомоги Україні.

У лекціях візьмуть участь професори Стенфордського університету, Корнелльського університету, Берклі й інших відомих у всьому світі освітніх закладів. Долучаться також інженери й фахівці провідних світових IT компаній: Amazon, Samsung AI, Microsoft, Hugging Face. Серед них Йошуа Бенжіо (MILA), Алекс Смола (Amazon Web), Себастьян Бубик (Microsoft), Гаель Вароко (INRIA), Александр Руш (Hugging Face).

Лекції відбуватимуться англійською мовою в онлайн-форматі щотижня, триватимуть 1,5-2 год. Долучитися до освітніх сесій можуть усі охочі на сайті.

Під час реєстрації є обов’язкова умова — потрібно зробити донат на будь-яку суму від $1 або 10 грн. Учасник одразу отримує доступ до всіх майбутніх лекцій і воркшопів. Усі зібрані кошти направлять у фонд “Повернись живим”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень