fbpx
Slow news

В Україні анонсували релакс-гру про знищення путіністів

Дохід від гри спрямують на допомогу ЗСУ
Мачулка Ангеліна, 12.07.2022

Український інді-колектив розробників Bunker 22 анонсував вихід гри Putinist Slayer.

Автори гри називають її “ураганним антистрес-екшном про знищення путіністів у глибокому космосі”. У проморолику з’явився діпфейк володимира путіна. 

Місією гри розробники вважають поширення правди про зло рашизму через призму інтерактивного мистецтва.

“Наш проєкт провокативний, добровільно-політизований і сфокусований гіперперсонально на носіях загальновизнано найбільшого зла, що лютує сьогодні в світі, на нашій землі — державної системи терору та брехні Російської Федерації”, — розповідають у Bunker 22.

Скоро гра буде в ранньому доступі в Steam, а всі прибутки від неї передадуть до волонтерських фондів на допомогу Збройним силам України.

Читайте також у рубриці Slow news
UAnimals створила найкоротшу зіркову рекламу
DOROFEEVA, Артем Пивоваров, MONATIK та інші артисти закликають спрямувати кешбек від monobank на благодійність
Організація CoorDown випустила ролик на підтримку людей з інвалідністю
Його створили у межах міжнародної кампанії до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна
​На ВДНГ планують створити Музей монументальної пропаганди
Наразі оголосили конкурс і запрошують експертів дослідити радянську спадщину комплексу
Агенція Brain Tank осучаснила картини класиків для рекламної кампанії Ukrainian Creative Stories 2025
Відомі твори переосмислили через призму сучасних рекламних технологій
Олександр Усик провів тренування на зруйнованій росіянами ТЕС
Спортсмен привертає увагу міжнародної спільноти до масштабу руйнувань українських енергооб’єктів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень