fbpx
Slow news

Український Vogue випустить збірку своїх найзнаковіших фото

За всі 10 років існування видання
Мачулка Ангеліна, 04.08.2022

Українська редакція Vogue випустить книжку зі своїми найзнаковішими фотографіями.

У книжці опублікують культові фото з архівів, що охоплюють десятирічну історію модного сторітелінгу Vogue UA. Це будуть портрети закордонних і українських знаменитостей, представників культурної еліти, активістів і спортсменів. 

Видання матиме назву “9 ½ років Vogue в Україні”. 9 ½ років замість 10 — це відсилання на те, що повномасштабне вторгнення рф вирвало в України вже пів року життя.

Передмову для книги написала Анна Вінтур, головна редакторка американського видання журналу Vogue та глобальна редакційна директорка Vogue.

“Креативність письменників, фотографів, дизайнерів, моделей і решти громадян країни здолає все. Я щиро сподіваюся, що українці зможуть зробити навіть більше, — і знову процвітатимуть. Ми всі хочемо, щоб ця трагічна війна закінчилася перемогою українців, щоб якнайшвидше розпочалося відновлення”, — сказано в тексті Вінтур.

Книжка вийде друком у вересні, а зараз можна її передзамовити.

Частину прибутку від продажу “9 ½ років Vogue в Україні” спрямують київському Музею Івана Гончара на відновлення та збереження української культурної спадщини.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень