fbpx
Slow news

Українські студенти американських університетів створили список компаній, які працюють у росії

Із переліком дій, як можна вплинути на ці бізнеси
Мачулка Ангеліна, 31.03.2022

Українці, студенти Стенфордського та Масачусетського університетів, створили сайт Don’t Fund War, який відстежує дії світових компаній щодо ринку росії в умовах війни.

Творці проєкту — Артем Лаптєв із Масачусетського технологічного інституту (ідея), Ігор Баракаєв (вебсайт і дизайн) і Андрій Торчило (переклад українською) зі Стенфорда.

Don’t Fund War у реальному часі моніторить реакції світових мереж і брендів на війну росії проти України. Кожен бренд має ярлик: “Відмовили”, “Відтягують час”, “Зменшили масштаби”, “Призупинили роботу” й “Вийшли з ринку”. Ці ярлики показують, як повелися компанії на російському ринку.

Проєкт також пояснює, чому варто підтримувати Україну в цій війні та які наслідки очікують на росію від бойкоту світових компаній.

Як у Don’t Fund War радять допомагати Україні:

  1. Бойкотувати в соцмережах
  2. Організовувати мітинги.
  3. Анонімно написати на пошту helpua.donations@gmail.com, якщо ви працюєте в компанії, яка не йде з російського ринку. У своєму листі варто повідомити про можливі причини такого рішення компанії та на які точки потрібно натиснути, щоб вона змінила свою думку.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень