fbpx
Slow news

У цей день рік тому: Apple Music збере плейлист з улюблених пісень

Нова функція Apple Music для ностальгічних підбірок
Чередніченко Анастасія, 14.11.2019

Apple Music запроваджує нову функцію Apple Music Replay, яка дозволить створювати плейлисти з найпопулярніших пісень, які ви слухали протягом 2019 року – про це повідомляє The Verge.

Функція Replay використовує вашу історію прослуховування, і на її основі показує, які пісні були на повторі, скільки виконавців та альбомів слухали, які з них стали фаворитами, формує топи. Якщо ви оформили підписку на Apple Music давно, статистика підтягнеться за всі роки. Плейлисти можна зберігати в бібліотеці та надсилати друзям.

Тепер можна згадати, під яку пісню Alt-J ви плакали 2014 року.

Щоб створити власний плейлист, потрібно зайти на replay.music.apple.com, натиснути Get Your Replay Mix та увійти до системи з власним Apple ID. Щонеділі список пісень оновлюватиметься.


Раніше Apple Music робив дещо подібне: у 2018 році він запустив додаток Music Year in Review, у якому можна було переглядати статистику за рік: скільки часу ви слухали улюбленого виконавця, п’ять ваших перших пісень, улюблені жанри і т.д. Результатами також можна було ділитися з іншими користувачами.

Подібне оновлення 2017 року вводив і Spotify – програма Wrapped показувала статистику пісень, які користувачі слухали протягом року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень