Slow news/News

У TikTok з’явився конкурент

Запустили додаток Byte для запису 6-секундних відео
Білоус Анастасія, 27.01.2020

Співзасновник Vine Дом Хоффман створив новий сервіс, в якому можна знімати циклічні відео тривалістю до 6-и секунд. Додаток функціонально дуже схожий на Vine. У ньому можна завантажити вертикальні та горизонтальні відео, а також зняти їх прямо в додатку.

6-секундні відео вже знайомі користувачам. Покоління, яке зараз активно використовує TikTok, виросло на Vine. Але основним його мінусом була відсутність монетизації. Тому топові кріейтори перейшли на YouTube, а згодом швидко підхопили тренд TikTok, у яких можна заробляти гроші з відео.

Новий сервіс Byte має вирішити ключове завдання: надати можливості для монетизації топ-користувачам, мотивуючи їх розміщувати відео у своєму додатку. Byte вже доступний в App Store і Google Play.

Vine — мобільний додаток, який купив Twitter у 2012 році, а запустив у 2013-у. Майже відразу став найпопулярнішим безкоштовним сервісом, кількість користувачів якого досягла 200 мільйонів. Однак із розвитком та монетизацією Instagram, Snapchat та YouTube, додаток почав втрачати популярність. Тому у 2017 році його закрили.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень