fbpx
Slow news/News

Spiilka Design Büro запустили влог на YouTube

У першому випуску розповіли про створення мобільного додатка держави у смартфоні “Дія”
Ірина Виговська, 22.04.2020

Засновники Spiilka Design büro Вова Смірнов та Настя Жеребецька запустили блог, у якому розповідатимуть про свою роботу.

Формат влогів — Design Journeys — розповідатиме про створення проєктів та їх закадрові історії. У першому відео Spiilka розповіла про проєкт “Дія. Держава в смартфоні.”


Настя Жеребецька

Ідею влогів ми виношували з перших днів створення бюро. Вова дуже хотів свій канал, де ми говорили б про дизайн. Проте ми весь час відкладали — чи то не відчували “свій” формат, чи то просто сумнівалися в потребі вплутуватися в невідоме. Але після чергової дизайн-сесії бюро ми зрозуміли, що якось тихо розповідаємо про свою роботу. Тому за декілька днів приготувалися говорити голосніше й почали знімати влоги.

Я думала, що найскладніше буде дивитися в камеру, не сутулитися, виразно говорити, смішно жартувати. Але найскладнішим виявилося домовитися з іншими хлопцями з бюро, що потрібно вирізати, а що залишити.

Формат Design Journeys — це короткі відео з історіями наших проєктів. Ми будемо чесно розповідати, як до нас приходили ті чи інші клієнти, як ми з ними взаємодіяли. А також поговоримо про факапи та cаксес-сторіз.

Вова
Смірнов

У влогах ми хочемо розповісти про інженерно-естетичний підхід наших робіт — показати внутрішню кухню, щоб потенційні та наявні клієнти могли зрозуміти, як ми працюємо і в чому наша “фішка”. І звичайно, поділимося досвідом з колегами-дизайнерами.

Нам здається, що коли про роботу розповідаєш відкрито і показуєш її складнощі, включно з факапами, то це допомагає знайти “свого” клієнта. І відео для такого формату комунікації підходить найкраще.

Читайте також у рубриці News
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень