Slow news/News

Кінофестиваль Docudays UA пройде онлайн

Акт солідарності зі світовою культурною спільнотою
Ірина Виговська, 06.04.2020

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини 17 Docudays UA через карантин проведуть онлайн. Це буде перший кінофестиваль в Україні, що пройде в такому форматі.

У період з 24 квітня по 3 травня відбудеться 45 публічних онлайн-трансляцій правозахисних дискусій, лекцій та зустрічей із режисерами та режисерками на сайті docudays.ua.

У віртуальному кінотеатрі можна буде переглянути 50 фестивальних стрічок з конкурсних та позаконкурсних програм, більшість яких буде доступна з 24 квітня до 10 травня. Повний розклад з’явиться на сайті вже наступного тижня.

Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. Однак за бажанням глядачі зможуть сплатити за перегляд будь-яку суму чи зробити благодійний внесок на сайті фестивалю.

Тема цьогорічного Docudays UA — дорослішання. Символом і образом теми обрали жувальну гумку — втілення тінейджерського задоволення і можливість мати впевненіший вигляд в очах однолітків.

Вікторія Лещенко, програмна директорка Docudays UA

«Рішення робити онлайн-фестиваль уже наприкінці квітня було для нас непростим. Звісно, жодна віртуальна подія не замінить фізичну. І почуття режисерів, коли фільми не потрапляють на екрани кінотеатрів, ми добре розуміємо. Надзвичайно вдячні, що в цей бентежний час усі режисери й режисерки, а також партнери з великою прихильністю поставилися до такої ідеї. Цей фестиваль – наш акт солідарності зі світовою культурною спільнотою та спосіб підтримати наших глядачів і глядачок під час кризи. Він (фестиваль – ред.) допоможе перезавантажитися і зберегти зв’язок зі світом за умов глобальної ізоляції».

Читайте також у рубриці News
/ Spiilka Design Büro запустили влог на YouTube
У першому випуску розповіли про створення мобільного додатка держави у смартфоні “Дія”
/ Телевізійні зйомки через ZOOM
Програми “Нового каналу” тепер створюють, не виходячи з дому
/ Bazilik School виходить в онлайн
SMM Strategy Intensive та Targeting Intensive у прямому ефірі
/ Нові правила для Instagram Stories
Менше шансів для маслукінгу, донати в прямому ефірі та нові стікери на підтримку бізнесу
/ Uber запустив безкоштовні шатли для лікарів
Спільний проєкт сервісу HELSI та Uber Shuttle
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень