fbpx
Slow news

У Сингапурі створюватимуть віртуальних інфлюєнсерів для брендів

Щоб зацікавити покоління Z
Мачулка Ангеліна, 21.08.2022

Рекламно-комунікаційна компанія Dentsu Singapore запускає послугу зі створення віртуальних інфлюєнсерів для брендів.

Свого першого персонажа, дівчину Румі, компанія представила в березні 2022 року. Для її створення Dentsu використала комбінацію реальних акторів, захоплення руху та CGI, щоб оживити інфлюєнсерку під час взаємодії з нею в реальному часі.

Зараз агентство працює над іншим проєктом. Створили повноцінний підрозділ, який використовуватиме таку саму, як і для Румі, технологію для розроблення більшої кількості цифрових персонажів. Кожен з них буде адаптований спеціально під клієнта.

За словами Стена Ліма, головного креативного директора Dentsu Singapore, нова послуга стане для брендів способом додати більше емоційності своїй цифровій присутності. Отже, взаємодія з клієнтами стає персоніфікованою та живою.

Також Лім розповів, що Румі розробили, аби зацікавити користувачів покоління Z. Команда, яка стоїть за проєктом, проаналізувала багатьох людей і персонажів, популярних серед молодшої аудиторії — від знаменитостей до персонажів мультфільмів — і визначила певні ключові характеристики, спільні для багатьох із них.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень