fbpx
Slow news

У Лондоні провели виставку останніх фотографій людей, які покінчили із собою

Так показують, що самогубство не завжди виявляється в смутку й розпачі
Мачулка Ангеліна, 27.06.2022

В одному з найжвавіших районів Лондона Саут-Бенк благодійний фонд CALM і рекламна агенція adam&eveDDB провели фотовиставку, присвячену попередженню самогубств.

Виставка “Останнє фото” демонструє 50 останніх світлин людей, які пізніше вчинили самогубство. Кампанія покликана привернути увагу до того, що “самогубство не завжди має суїцидальний вигляд”. Для цього фотографії спочатку виставили без пояснення. За два дні до світлин додали підписи, які розповідали історії за фото.

Всі фотографії та відео, які були представлені в кампанії, були надані родинами померлих

Водночас CALM проводить національну кампанію на телебаченні, в кінотеатрах, на білдордах, у пресі, у соціальних мережах та в інтернеті з медіапартнерами, зокрема Cosmopolitan, The Evening Standard, JCDecaux і TikTok.

“Частиною нашої мети було подолати почуття провини, яке люди часто відчувають [після того, як їхні близькі помирають від самогубства]. Припускаючи, що є ознаки, які слід помітити, але ми не завжди можемо їх помітити, ми продовжуємо залишатися безсилими”, — говорить Саймон Ганнінг, генеральний директор CALM.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень