fbpx
Slow news

У Британії та США видадуть щоденник 12-річної Єви, яка втекла від війни з Харкова в Дублін

Частину коштів від продажу книжки передадуть на допомогу українським біженцям
Мачулка Ангеліна, 25.06.2022

Британське видавництво Bloomsbury й американське Union Square випустять щоденник 12-річної українки Єви, яка втекла від війни з Харкова в Дублін.

Книжка називатиметься “Ви не знаєте, що таке війна. Щоденник дівчинки з України”. У ньому Єва описала, як її дім пошкодило бомбардування, як вона ховалася від обстрілів у підвалі, а потім разом із бабусею переїжджала на Захід України. Звідти вони попрямували в центр біженців в Угорщині, а відтак — в ірландський Дублін.

“Історія Єви глибоко зворушила нас, — говорить редакторка видавництва Bloomsbury Саллі Бітс. — Ми дуже раді, що Єва вирішила опублікувати книгу “Ти не знаєш, що таке війна” у видавництві Bloomsbury. Це книжка, яку має прочитати кожен”.

Обкладинка видання від Анастасії Стефурак натхнена українським народним мистецтвом, а також міститиме карти Харкова, України та Європи від ілюстраторки Ольги Штонди, переселенки з Харкова.

Книжки й у Великій Британії, і у США вийдуть 25 жовтня 2022 року. Частину грошей від продажу американського видання передадуть благодійним організаціям для підтримки українських біженців.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень