fbpx
Slow news

У Британії та Ірландії видадуть книжку українки про її брата, який загинув на війні

Авторка — директорка Українського інституту в Лондоні Олеся Хромейчук
Мачулка Ангеліна, 27.07.2022

Британське видавництво Monoray випустить книжку історикині та директорки Українського інституту в Лондоні Олесі Хромейчук про загибель її брата на війні.

Книжка називається The Death of a Soldier Told by his Sister (“Історія про загибель солдата, розказана його сестрою”) та написана англійською. У ній авторка розповідає про свій досвід переживання загибелі старшого брата Володимира — він поліг у війні проти рф у 2017 році.

Monoray так описує книжку: “Окільки Олеся намагається змиритися зі втратою брата, вона також намагається опрацювати російське вторгнення в Україну: як іммігрантка, яка живе далеко від лінії фронту, як історикиня війни й того, як суспільство реагує на неї, і як жінка, цивільна та сестра”.

Книжка матиме передмову від президента Англійського PEN Філіппа Сендса і вступ від українського письменника Андрія Куркова.

Раніше, у листопаді 2021 року, цю книжку вже видавали в Німеччині. Тоді вона ввійшла до циклу “Українські голоси” від видавництва ibidem-Verlag. Робота мала назву A Loss. The Death of a Soldier Told by his Sister (“Втрата. Історія про загибель солдата, розказана його сестрою”).

Ціна книжки — £12,99 (576,77 грн). Її можна замовити на Amazon та на інших сайтах роздрібної торгівлі.

 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень