Slow news/News

Twitter розміщує твіти своїх користувачів на білбордах

Вже можна викреслити зі свого віш-листа
Чередніченко Анастасія, 17.12.2019

Twitter розмістив твіт свого користувача Кенні Джонса на білборді в Атланті, — про це хлопець написав на своїй сторінці.

У серпні студент Кенні опублікував твіт, у якому запитав Twitter, що потрібно зробити, щоб на честь своїх десяти років у цій соцмережі опинитися на білборді. 16 грудня Кенні твітнув, що Twitter написав йому в особисті повідомлення і надіслав фото рекламного щита з його твітом.

Білборд розміщений за адресою 3081 Peachtree Road NE в районі Бакхед в Атланті.

“Я не думав, що мене навіть помітять, — прокоментував Джонс для Patch. — Це ж офіційний акаунт у Twitter! Йому надсилають, певно, сотні тисяч твітів, тому я думав, що мій загубиться. Але коли вони мене позначили, я злякався і не міг повірити, що до мене звернулися особисто”.

Після того, як Twitter Atlanta ретвітнув Кенні, кількість його підписників стала зростати. “Я завжди радий новим підписникам. Мій профіль у Twitter смішний, і я сподіваюся, що більше людей побачать мій гумор”, — зазначив Джонс.

Ця ситуація спричинила хвилю активізації серед інших юзерів, які теж почали просити Twitter про свої пости на білбордах. Декому це вдалося:

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень