Slow news/News

Twitter і Google вирішують проблему пошуку репетитора

Як Tinder, тільки у сфері освіти
Чередніченко Анастасія, 10.01.2020

Співзасновник Twitter Біз Стоун та розробник від Google Ісмаїл Джейлані підтримали освітній стартап Scoodle, запущений у Великобританії, – про це повідомляє TechCrunch.

Scoodle вирішує проблему пошуку репетиторів для учнів. У ньому зареєстровані студенти можуть публікувати питання, на які відповідають зареєстровані викладачі. Правильні та якісні відповіді підвищують репутацію репетиторів та статус на сайті.

Викладачі можуть також наповнювати свої профілі корисними навчальними ресурсами, щоб показати свою кваліфікованість. Якщо студентів задовольняють відповіді тьюторів, можна оформити заявку на репетиторство. У заявці вони вказують предмет, рівень знань, найбільш зручні дні для занять, формат репетиторства (онлайн або офлайн).

Рівень участі Scoodle Pro дозволяє студентам ставити питання викладачам напряму, щоб отримати додаткові послуги з предметів.

Розробник від Google Ісмаїл Джейлані прокоментував:

“Важко знайти гарних репетиторів, тому що батьки не знають, що шукати. Ми вирішуємо цю проблему за допомогою контент-орієнтованого підходу. Наші репетитори діляться у своїх профілях контентом – навчальними ресурсами, які батьки можуть переглянути перш, ніж бронювати урок. Завдяки такому підходу репетитори починають розвивати власні бренди, як “LinkedIn для викладачів”.

Стартап працює за моделлю підписки: репетитори платять £ 10 за розширені списки студентів, що сприяє більшій кількості запитів. У профілях викладачів можна переглянути їхній рейтинг, профільні предмети, правильні відповіді на питання, вартість занять, графік роботи.

Scoodle зазначає, що в ньому працюють викладачі з найкращих навчальних закладів Великобританії включно з Оксфордським, Кембриджським університетами, Лондонським імперським коледжем тощо.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень