fbpx
Slow news

Тренування з BetterMe тепер безплатні для українців

У додатку є програми для будь-якого рівня фізичної підготовки
Мар'яна Хемій, 29.03.2022

Застосунок із підтримки фізичного здоров’я BetterMe: Health Coaching зробили безплатним для українців та доповнили вправами для дітей. У новому розділі є руханка для дітей дошкільного віку та школярів. Ці матеріали надало Міністерство освіти та науки України.

Додаток містить персоналізовані програми тренувань для користувачів будь-якого рівня фізичної підготовки. Можна обрати заняття фітнесом, танцями, йогою, боксом, пілатесом, а також прогулянки, біг та інше. Є тренування для людей на візках, користувачів похилого віку, вагітних, а тепер і для дітей.

Також BetterMe: Health Coaching пропонує персоналізовані програми харчування з можливістю вибору типу дієти. Доступні навчальні курси з основ правильного харчування. Окремо розроблено програми харчування для людей із діабетом І та II типу.

Завантажити застосунок можна на iOS та Android.

Раніше компанія BetterMe зробила безплатним для українських користувачів інший свій додаток — BetterMe Mental Health для підтримки ментального здоров’я. Крім того, у ньому з’явився розділ для психологічної підтримки дітей під час війни.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень