fbpx
Slow news/News

Тягни себе вперед: бібліотека доброї інформації “ТРАКТОР”

Ще одна добірка всього, що можна встигнути на карантині
Чередніченко Анастасія, 26.03.2020

ТРАКТОР — бібліотека доброї інформації з онлайн-ресурсами для саморозвитку в період карантину. Для всіх, у кого зараз є більше вільного часу, але немає чіткого розуміння, чому його можна присвятити.

На сайті можна обрати будь-яку рубрику: освіта, мистецтво, музика, подкасти, онлайн-бари, книжки, доставка їжі, Pornhub тощо. 95% ресурсів доступні безкоштовно. 

“Це період адаптації і час для вивчення нового. Бібліотека створена, щоб допомогти людям виїхати”, — зазначено на сайті ТРАКТОРа.

Ми поговорили із засновниками проєкту про його запуск, трафік і заявки на добрі новини.


Аіда і Михайло:

ТРАКТОР — проєкт нашого дизайн-агентства the23. Це спільна робота всієї команди.

Хороша ідея завжди лежить на поверхні. Під час поширення паніки ми звернули увагу на попит і водночас розрізненість матеріалів для саморозвитку людей. У неспішній ​​бесіді за ранковою кавою виникла думка зібрати все це в одному місці.

Ми — люди емоційного слуху. Нам властиво спостерігати за інтуїтивними станами, тому ми не шукаємо раціональність у кожній деталі. Коли виникає інтерес і бажання — потрібно діяти.

Тож ми одразу розповіли про ідею команді й почали працювати. У четвер вранці вголос озвучили ідею, а в неділю вдень запустили сайт. Звичайно, сон у ці дні майже не заглядав у наші вікна.

Це був своєрідний марафон азарту — прототип, дизайн, добірка перших матеріалів, написання текстів, верстка, налаштування. Ми запустилися одразу з більшою базою джерел, ніж у публікаціях будь-якого ЗМІ. Це крутий час — суцільний калейдоскоп завдань. У якийсь момент прийшло розуміння глобальності інтернету. Досі нам здавалося, що його розмір приблизно дорівнює об’єму води в Атлантиці. Виявилося, більше.

Протягом чотирьох діб за доброю інформацією прийшло п’ятдесят тисяч унікальних відвідувачів. Ми самостійно займаємося наповненням, пропускаючи через себе кожне джерело.

У цілому ми обробили близько трьохсот заявок. Велика частина потрапила до бібліотеки. Пропозиції про рекламу й лінки на зливні воронки відсіялися.

Дивно, що за такої кількості людей, які користуються бібліотекою, з місцевих ЗМІ про проєкт написав лише VECTOR. Той же Артемій Лебедєв розповів про нас у своєму влозі.

Зараз трафік змістився більше в бік Росії та Білорусі, хоча в бібліотеці є величезна кількість українських джерел. Ми щиро радіємо, що ресурс поширюється вірусно, тому що його мета — нести користь звичайній людині.

Аіда Фазилова і Міша Широчка, керуючі партнери дизайн-агентства the23

Ми також писали про безПЛАТНІ онлайн-лекції для карантину з користю.

Читайте також у рубриці News
/ Instagram-сторінки платформи «Меморіал» відновлено після блокування з боку Meta
Там зібрано понад 5 тисяч історій жертв, яких вбила росія
/ Renault створила кампанію про жінок, яких назвали на честь героїні реклами цієї марки
Проєкт зняли до Дня батька
/ Spiilka Design Büro запустили влог на YouTube
У першому випуску розповіли про створення мобільного додатка держави у смартфоні “Дія”
/ Телевізійні зйомки через ZOOM
Програми “Нового каналу” тепер створюють, не виходячи з дому
/ Кінофестиваль Docudays UA пройде онлайн
Акт солідарності зі світовою культурною спільнотою
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень