fbpx
Slow news

Tesla випускатиме фірмове пиво Gigabier

У пляшках, схожих на автомобіль Cybertruck
Ольга Сакали, 14.10.2021

Голова компанії Tesla Ілон Маск анонсував створення брендованого пива Gigabier на честь відкриття німецького заводу компанії.

Дизайн гранованих пляшок нагадуватиме стиль пікапа Cybertruck — автомобіля від Tesla, випуск якого запланований у 2022 році. Пиво випускатимуть на німецькій фабриці Gigafactory, але зараз невідомо, чи відкриє Tesla тут власну пивоварню, чи замовлятиме напій у виробників і розливатиме у фірмові пляшки.

На фестивалі Ілон Маск ділився планами про роботу Gigafactory Berlin. Окрім випуску пива, компанія також будує залізницю до фабрики й прикрашає її стіни вуличним мистецтвом, щоб зробити життя працівників простішим і веселішим.

До цього компанія вже мала досвід випуску алкоголю. У 2020 році Tesla з допомогою каліфорнійських виробників напою випустила ексклюзивну текілу Teslaquila. Пляшки зробили у формі блискавки, а першу партію продали за кілька годин.

Читайте також у рубриці Slow news
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень