fbpx
Slow news

Соціальний проєкт “У Міщенко” про теми, які не прийнято порушувати в суспільстві

Залежності, стигматизовані сфери життя й подвійна мораль
Альтман Дарина, 10.09.2020

Відбулася прем’єра нового проєкту Анни Міщенко, присвяченого соціальній проблематиці. “У Міщенко” — це серія документальних фільмів на теми, які не прийнято порушувати в суспільстві. 

У першому фільмі Анна відвідала реабілітаційний центр у Косачівці – місце за 100 км від Києва, де лікуються нарко- й алкозалежні. 

Креативним партнером серії документальних фільмів стало рекламне агентство TABASCO. Для програми підготували брендову складову: айдентику, концепт моушн-дизайну.

Анна Міщенко

“Сьогодні я презентую свій фільм про реабілітацію наркозалежних, з надією допомогти людям, яким близька ця тема. Мій брат понад 20 років уживає наркотики. За ці роки я бачила безліч трагедій. Майже в кожній – домашнє насильство, злочинність, відмова від дітей, хвороби і смерть. Я хочу привернути увагу суспільства до масштабів проблеми, вплинути на подальші законодавчі рішення, яких на сьогодні просто немає”, – розповідає Анна Міщенко.

Разом з фільмом команда закликала українців ділитися власним досвідом та історіями своїх близьких під хештегом “#я_чист”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень