fbpx
Slow news

Сервіс компанії MacPaw запускає подкаст для новаторів і креативних підприємців

Проєкт розповідає про свого часу забуті революційні винаходи
Мачулка Ангеліна, 12.07.2022

Setapp, перший незалежний сервіс передплати програм для Mac, iPhone та iPad від компанії MacPaw, запускає подкаст про невизнаних новаторів, які змінили світ.

Проєкт Ahead of Its Time (“Випереджаючи час”) міститиме 8 епізодів і досліджуватиме історію походження найпопулярніших технологій сучасності, які були винайдені та забуті, перш ніж змінили світ. 

Подкаст звучатиме англійською мовою. Кожен епізод триватиме 25 хв. У ньому братимуть участь винахідники оригінальних технологій, які виборювали можливість втілити свої ідеї в життя, а також сучасні новатори, які спираються на роботу першопрохідців.

“Сьогодні нам як ніколи потрібно надавати пріоритет інноваціям, щоб подолати глобальні виклики та наслідки швидкої цифровізації. Як інноватору вам може бути складно втілити свою ідею в життя або ви навіть можете зазнати невдачі. Проте якщо ви вірите в трансформаційну природу свого винаходу, ви повинні продовжувати, і вдалий час — або обставини — прийдуть”, — коментує засновник Setapp і СЕО MacPaw Олександр Косован.

Нові епізоди подкасту Ahead of Its Time виходитимуть раз на два тижні по вівторках, починаючи з 12 липня, на Apple, Spotify, Google та інших платформах.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень