fbpx
Slow news

Samsung випустила лімітовану серію товарів повсякденного вжитку

Кампанія має заохотити споживачів користуватися технікою зі ШІ
Кірста Олена, 10.05.2024

Компанія Samsung разом із Cheil Worldwide випустили в Південній Кореї незвичну лімітовану серію товарів повсякденного вжитку, серед яких гумові рукавички та шкарпетки.

Спеціальний набір під назвою Have a Good AI Life складається з доволі неочікуваних предметів: гумових рукавичок, шкарпеток, склянки, рушника, вертушки та пакувального скотчу.

На створення цієї лінійки товарів розробників надихнули молодята, які тільки розпочинають спільне життя. У компанії кажуть, що подружні пари вперше в житті самі купують побутову техніку, і зазвичай вони обирають кілька пристроїв в одному. Здебільшого це пари, які працюють. Вони зацікавлені у зменшенні кількості домашньої роботи, тож їм буде корисно мати пристрої з підтримкою штучного інтелекту.

За словами творців кампанії, вона почалася з усвідомлення того, що найкраще популяризувати комфортніше життя із ШІ може відчуття необтяженості хатніми клопотами.

«Наша нова лінійка товарів створена для того, щоб ширше коло споживачів познайомилося із життям зі Штучним інтелектом, який поступово входить у повсякдення. Ми плануємо розгорнути різноманітні спільні кампанії, щоб люди відчули нове AI Life, яке може запропонувати лише Samsung», — заявив К.Т. Кім, віцепрезидент і керівник відділу інтегрованих маркетингових комунікацій Samsung Electronics.

Лімітована серія предметів домашнього вжитку супроводжується дотепними нагадуваннями про призначення кожного предмета. У такий спосіб Samsung хоче нагадати, що побутова техніка із ШІ може полегшити хатні обов’язки та звільнити більше часу. Наприклад, товари супроводжуються такою інформацією:

  • Шкарпетки: «Зніміть навантаження з ніг. ШІ краще за вас знає поверхню вашої оселі. Bespoke Jet Bot Combo™ AI, робот-пилосос і швабра з технологією AI Floor Detect визначає тип підлоги, яку потрібно прибрати, і регулює потужність всмоктування».
  • Склянка: «8 чашок води корисні для вашого тіла, а роздільна здатність 8K корисна для ваших очей. Технологія AI Upscaling Neo QLED 8K додає вашому зображенню неймовірної глибини та чіткості».
  • Рушник: «Домашні рушники стають готельними, оскільки штучний інтелект робить усе настільки розумно – від прання до сушіння. Завдяки AI Opti Wash & Dry™ універсальна пральна та сушильна машина Bespoke AI Laundry Combo™ рекомендує оптимальні цикли прання відповідно до потреб користувача».

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Vivat проведе низку заходів на Книжковому Арсеналі
Видавництво вирішило не відмовлятися від участі у фестивалі
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень