fbpx
Slow news

Робота української ілюстраторки потрапила в шортліст World Illustration Awards 2022

Колекція кераміки присвячена депресії під час локдауну
Мачулка Ангеліна, 07.09.2022

Колекція кераміки від української ілюстраторки Тетяни Якунової потрапила в короткий список премії для ілюстраторів World Illustration Awards 2022.

Посуд ручної роботи під назвою Ordinary Despair (“Звичайний відчай”) представлено в категорії Exploration (Дослідження). Роботи Тетяни Якунової вже потрапляли в короткі й довгі списки World Illustration Awards у 2021 і 2020.

Авторка присятила свої вироби депресії під час локдауну.

“Коли ти замкнений удома та майже нікуди не виходиш, свідками твоїх переживань стають здебільшого побутові предмети навколо. Саме так народилася ідея створити цей проєкт — набір посуду, що став свідком депресії. Кераміка як матеріал дуже підходить темі, адже є загартованим, але одночасно крихким носієм. Усі об’єкти створені і розписані вручну”, — говорить Тетяна Якунова.

В описі до публікації, де ілюстраторка показувала свій творчий процес, вона написала і про матеріал, з якого виконано посуд.

Ви можете помітити, що одна тарілка не витримала, кераміка — дуже крихкий і непередбачуваний матеріал. Як і наш мозок”, — написала Тетяна.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень