Кейси/#КейсДня

Різдвяна реклама H&M від режисера Веса Андерсона

Зимовий експрес на залізничних лініях H&M
Альтман Дарина, 29.11.2020

У 2016 році H&M у співпраці з агенцією Adam & Eve/DDB випустили різдвяний ролик “Come Together”, який зняв американський режисер Вес Андерсон. У ньому зіграв актор Едрієн Броуді.

На початку історії провідник оголошує пасажирам, що через сніжну погоду потяг запізниться більш ніж на 11 годин. Через завдані незручності й зіпсовані різдвяні плани залізничні лінії H&M обіцяють пасажирам святкову вечерю та гарячий шоколад. Працівники перевдягаються в різдвяне вбрання та вже за 20 хвилин влаштовують невдоволеним пасажирам справжнє свято. Упродовж ролика ми бачимо на героях різний одяг з колекції H&M.

Ролик знято в типовому стилі Веса Андерсона, що відрізняється симетрією, композиціями в рамці, використанням певної гами кольорів та неспішною оповіддю. Андерсон відомий також тим, що багато років працює з однією командою акторів, серед яких Едрієн Броуді.

Комерція отримала високі оцінки як від критиків, так і від глядачів. “Відео ідеально відображає режисерський стиль Веса і сприймається як справжній фільм. Ви майже забуваєте, що це реклама H&M, поки не зрозумієте, що гардероб пасажирів не зовсім відповідає естетиці Андерсона”, – зазначила газета Los Angeles Times.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень