fbpx
Кейси/#КейсДня

Більше ніж просто їжа: унікальний ресторан, де замовлення приймають за допомогою конструктора LEGO

Розповідаємо про одну з локацій данського LEGO House
Пунтус Марія, 03.12.2023

LEGO майже століття захоплює серця людей дуже різного віку. Конструктор, який давно став культовим, створив виробник іграшок у Біллунні (Данія) на початку 1930-х років. Через десятиліття в тому самому місті відкрився перший тематичний парк Legoland.

Тепер поціновувачам LEGO дали можливість відчути на собі справжню кулінарну пригоду. Для цього їм треба пройти коротку прогулянку за межі Legoland Denmark до офіційного LEGO House, де працює єдиний у світі унікальний ресторан. У цьому ресторані, натхненому LEGO, ви можете зробити замовлення за допомогою конструктора.


Не просто ресторан

Замість традиційного меню в ресторані Mini Chef клієнтам дають пакетик, що містить деталі LEGO різних кольорів. Залежно від кольору, форми та розміру кожна деталь представляє окремий пункт меню. Назви страв та ціни можна переглянути на вебсайті LEGO House. Клієнти можуть насолодитися такими стравами, як запечений у духовці лосось, салат капрезе, фалафель із солодкої картоплі, грибне асорті тощо.

Тіктокер @bricklover18 у своєму акаунті показав, як оформлюють замовлення і подають їжу в ресторані Mini Chef LEGO House. Ролик набрав майже 6 мільйонів переглядів. 

@bricklover18 the best part about this whole experience… the food is actually delicious! #lego #legofood #mustgorestaurant #legorestaurant #legohouse #legodenmark ♬ original sound - BRICKLOVER18.com

Унікальність закладу в тому, що тут немає офіціантів. Своє замовлення ви складаєте з блоків, які входять до комплекту, і додаєте їх на вставний комп’ютерний диск LEGO. Потім вставляєте диск у настільний комп’ютер, який сканує його і передає “роботу-кухареві”. Коли замовлення готове, ви можете отримати його від двох роботів на ім’я Роберт і Роберта. Знайти ресторан можна за кілька хвилин ходьби за межами знаменитого парку розваг Legoland Denmark.


Що ще можна знайти у LEGO House

Будинок LEGO, який є штаб-квартирою The LEGO Group і вважається офіційним “будинком із конструктора”, містить:

  • музей LEGO;
  • галерею шедеврів і зони з можливостями будівництва та освітніх ігор для гостей будь-якого віку;
  • ресторан — гостям радять забронювати столик заздалегідь на вебсайті. Однак якщо під час візиту столик у культовому ресторані вже зайнятий, завжди можна смачно поїсти в кафе Brickaccino у LEGO House.

Окрім відвідування роботизованого ресторану, шанувальники також можуть прогулятись галереєю LEGO, побудувати власні конструкції та відвідати знамените “Дерево творчості” на основі LEGO, висота якого становить 15 метрів.

Читайте також у рубриці #КейсДня
/ Без смертей на дорогах: як Норвегія комунікує про безпеку руху
Та чи вдасться їм пересадити всіх мешканців на електромобілі
/ Більше ніж мода: соціальні теми на подіумі
Розповідаємо, як змінюється світ моди, чому брендам важливо тримати руку на пульсі суспільних змін і чим примітні колекції Весна/літо 2022
/ Шлях кримських татар: як комунікувати від імені цілого народу
Розповідаємо про мультидисциплінарний проєкт “Шлях/Yol”: історія і культура кримських татар
/ Історія та стратегія Marvel: шлях від коміксів до власного всесвіту
Розповідаємо про комікси, масштабну кризу та три незмінні кроки в корпорації
/ Hello Kitty: шлях від малюнку до масштабної культури
Секрет популярності та пристосування до змін
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень