Тоня Кондакова – креативна директорка та партнерка агенції BRND WGN. Артдиректорка, ілюстраторка та дизайнерка. Працювала в IAMIDEA, YARCHE та в мальтійській філії BRND WGN. Має українські та міжнародні нагороди: Communication Arts, KIAF, The One Show Award.
Раніше працювала з такими клієнтами, як COMFY, Будинок іграшок, Uklon, Kovalska, Intertop, Robota.ua, METRO, NOVUS.
Цікаві факти про Тоню:
- має вищу освіту за фахом «реставратор ікон».
- захоплюється 3D-друком, виготовляла вироби для дому та мріє запустити бренд «надрукованих» окулярів.
Яка реклама змусила затамувати подих?
Не так сама реклама, як шлях її реалізації! Інструменти, які грають завдяки течії гірської річки, – це вау.
Ціную тут рівень крафту, коли сам ролик та музика відійшли на другий план. У наш швидкий час диджитал-креативів такого рівня іноді бракує. Дивіться та надихайтесь теж робити щось руками.
Найсмішніша реклама
Що тут можна сказати, я люблю бойз-бенди 90-х та побутову техніку))
Люди, які пам’ятають ці бойз-бенди, саме зараз є максимально цільовою аудиторією для продажу техніки. До того ж уся пісня – це ж просто проспіваний клієнтський бриф. Хороший приклад, коли й про важливе сказали, і повеселились.
Чи є реклама, що змусила плакати?
Old but gold.
Для глобальних брендів важливо створювати такі кампанії, які були б зрозумілими в кожному куточку світу, де на полицях магазинів є пральний порошок Tide.
P&G впорались із цією задачею, обравши тему батьків, а саме мам, які підтримують дітей у їх прагненні займатися спортом.
Дуже сильною є документальність цих кадрів. Це не зйомка реклами – це фільмування життєвих моментів, у яких час від часу виникає бренд. І лише в тих ситуаціях, де йому буде чесно з’явитись.
Найбільш повчальна реклама
Приклад дуууже, дуууже крутого розкриття проблеми. Використання всім нам знайомого дитячого запитання «А звідки беруться діти» одразу робить складну тему зрозумілішою.
Подобається, що ми залишаємось у тій же ситуації та локації, але історія динамічно розгортається, зберігаючи реалістичність. А ще зверніть увагу на тон розповіді. Він в міру кумедний, хоча й говорить про важку та важливу тему. Чого тільки вартий фінальний панч дитини.
Реклама, яку не варто було робити
Не тому що вона погана, а тому що вона занадто крута! Маємо один Smart і одну фічу, і один гег. Ідеально
Уже декілька років ця реклама дражнить мене й підштовхує шукати такі ж чисті ходи в рекламі. Щоб тобі довго жилося, Smart forfour!
Реклама, яку можна переглядати постійно
У наші буремні часи ця реклама стала нагадуванням про прості радощі! Тому час від часу вмикайте її собі. Підкупає реалістичність цієї ситуації, а ролик не перевантажений прийомами та фокусами, що дуже метчить його з продуктом – легким пивом Bud light.