fbpx
Slow news

Реклама від сайту Fiverr відзначає внесок фрилансерів у бізнеси

Кампанію створили фрилансери, які працюють на Fiverr
Мачулка Ангеліна, 10.08.2022

Платформа для пошуку роботи фрилансерами Fiverr створила кампанію про вклад фрилансерів у розвиток бізнесів.

Реклама розповідає про компанію, яка влаштовує вечірку на честь свого веброзробника Марко. Але є нюанс: Марко немає з усіма, тому що він фрилансер, який тиждень віддалено працював над розробкою сайту. Відео показує, наскільки значним був внесок Марко в діяльність компанії, попри те, що його не було поруч.

Також Fiverr надішле деяким своїм фрилансерам торт із їхніми фотографіями та запросить їх опублікувати його в соціальних мережах.

“Головне повідомлення цієї кампанії полягає в тому, як ми можемо вітати розширення нашої робочої сили фрилансерами та включити їх у ДНК і культуру кожної компанії, — говорять у Fiverr. — Ми думали про ті традиції, які роблять кожну компанію унікальною, та як ми можемо довести їх до найвищого рівня”.

Для створення кампанії Fiverr залучив власну креативну команду з фрилансерів. Вони працювали над творчим і художнім керівництвом, візуальним дизайном, анімаційним дизайном і копірайтом. Раніше бренд використовував сторонні креативні агентства для своїх рекламних проєктів.

Кампанію розгорнуть у Великобританії, Австралії, Німеччині, Франції та США. У США ролик показуватимуть на телебаченні та онлайн.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень