fbpx
Slow news/News

Рейтинг ефективності комунікації президентів у соцмережах

Президент України — другий у рейтингу
Чередніченко Анастасія, 16.03.2020

Агентство стратегічних комунікацій та управління репутацією RMA дослідило ефективність акаунтів президента України та лідерів західних держав у Facebook та Instagram.

Рейтинг охоплює офіційні акаунти 41 очільника держав у двох соцмережах. Це президенти та прем’єр-міністри країн Європи (крім Білорусі та Росії), США та Канади.

Комунікацію оцінили за 9 показниками, що базуються на залученні користувачів обох соцмереж. За кожен показник політики отримали бали — максимум 343. Усі дані щодо користувачів соцмереж по країнах RMA взяло з Facebook Ads Manager.

Президент США Дональд Трамп став лідером за 7 з 9 показників і отримав максимальну кількість балів серед західних лідерів — 341.

Президент України Володимир Зеленський посів друге місце після Дональда Трампа за успішністю комунікації у Facebook та Instagram серед лідерів західних держав. Він набрав 320 балів і очолив один із рейтингів — рейтинг середнього залучення до посту в Instagram.

Володимир Зеленський також посідає друге місце за кількістю підписників в Instagram (9,2 млн фоловерів) після Дональда Трампа (17,3 млн). Кількість його фоловерів перевищує сумарну кількість підписників прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо (3,3 млн), президента Франції Емманюеля Макрона (1,6 млн) та канцлерки Німеччини Ангели Меркель (1,1 млн).

“Діджитал-політика стала трендом в усьому світі, а на останніх президентських і парламентських виборах закріпилася й в Україні. Політики зрозуміли: без налагодженої роботи у соцмережах складно бути цікавим людям. Соціальний запит на зрозумілих лідерів з людським обличчям продовжить укорінюватися”, — коментує менеджерка з комунікації агенції RMA Світлана Чепуренко.

Високі показники Володимира Зеленського в соцмережах можна пояснити медійною популярністю, якої він досяг за час артистичної кар’єри, а також завдяки систематичній агітації у соціальних мережах під час президентських виборів 2019 року.

Важливо враховувати, що для Дональда Трампа найзручнішою та успішною є комунікація в Twitter. Facebook та Instagram залишаються для нього другорядними каналами.

Ознайомитися з дослідженням детальніше можна тут.

Читайте також у рубриці News
/ Instagram-сторінки платформи «Меморіал» відновлено після блокування з боку Meta
Там зібрано понад 5 тисяч історій жертв, яких вбила росія
/ Renault створила кампанію про жінок, яких назвали на честь героїні реклами цієї марки
Проєкт зняли до Дня батька
/ Spiilka Design Büro запустили влог на YouTube
У першому випуску розповіли про створення мобільного додатка держави у смартфоні “Дія”
/ Телевізійні зйомки через ZOOM
Програми “Нового каналу” тепер створюють, не виходячи з дому
/ Кінофестиваль Docudays UA пройде онлайн
Акт солідарності зі світовою культурною спільнотою
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень