fbpx
Slow news

Проєкт Фонду Притули запустив міжнародну кампанію про українців, які залишилися без дому

Ролик зняли в реальному будинку, який знищила армія рф
Мачулка Ангеліна, 02.12.2022

Проєкт NEST від Фонду Сергія Притули створив міжнародну кампанію про українців, які залишилися без домівки через дії російських військ.

Краудфандингову платформу NEST запустили восени в Макарівській територіальній громаді. Там армія рф знищила 585 приватних будинків. Мета проєкту — допомогти сім’ям повернутися у свої домівки. Для цього їм безплатно надають у довготривале користування модульний будинок. Установлюють його на власній ділянці сім’ї.

Для того щоб продовжувати інформаційний спротив і поширення інформації про благодійні ініціативи в Україні, NEST створив міжнародну кампанію. Ролик показує реальний будинок, який згорів 14 березня від трьох влучань російського ”Града”, — від нього залишилися тільки стіни.

Знімальна команда створила в одній з кімнат розбомбленого дому ілюзію справжнього Різдва, з ялинкою та прикрасами.

“Емоційно було досить складно знімати, розуміючи, що трапилось у цьому будинку. Як тут було життя, сміх і радість. Зараз ти дивишся на це як на локацію для зйомок. Розуміючи, що це чийсь зруйнований будинок, а не створена декорація, ти відчуваєш весь біль. Саме це ми намагались передати у відео”, — говорить Влад Пеньков, оператор ролика.

NEST співпрацюватиме з українськими компаніями, які працюють із міжнародною аудиторією, щоб показати ці ролики максимальній кількості людей і компаній за кордоном: через банери, поп-апи в продуктах, рекламні покази чи інші варіанти інтеграції.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень