fbpx
Slow news

Планета Кіно та Gogol.media проведуть кінофестиваль у Києві та Львові

Там покажуть стрічки нової української хвилі
Мачулка Ангеліна, 15.05.2022

Мережа кінотеатрів “Планета Кіно” та Gogol.media проведуть кінофестиваль “Нова українська хвиля” у Києві та Львові.

На кінофестивалі покажуть фільми, зняті з 2014 року, в стилі нової української хвилі. Це течія, яка працює з актуальними темами та намагається осмислювати важливі соціальній події та явища.

Фестиваль складатиметься з двох секцій. Перша — “Кіно наших днів”, що присвячена соціальному кіно. У межах цієї секції покажуть фільми “Плем’я”, “Мої думки тихі”, “Герой мого часу”, “Стоп-Земля”. Друга секція, “Люди війни”, покаже кіно про війну між росією та Україною, починаючи з окупації Криму та завершуючи проєкцією перемоги України у війні.

“Атлантида”, 2019 рік
“Додому”, 2019 рік
“Плем’я”, 2014 рік
“Стоп-Земля”, 2022 рік
“Герой мого часу”, 2018 рік
“Мої думки тихі”, 2020 рік
“Погані дороги”, 2017 рік
“Черкаси”, 2019 рік

Головне завдання фестивалю, за словами організаторів,  показати динаміку розвитку українського кіно за останні 8 років, розповісти про те, як воно змінювалось, шукало форму та голос, і показати, що український кінематограф вартий належної уваги.

Після показу кожного фільму відбуватиметься обговорення стрічки у форматі офлайн-подкаста. Модеруватимуть зустрічі співзасновники Gogol.media й подкаста про літературу “Вуса Гоголя” Вадим Кириленко та Микита Рибаков, а також кінокритики Ігор Кромф і Станіслав Тарасенко.

Гостями стануть режисери Мирослав Слабошпицький (“Плем’я”), Антоніо Лукіч (“Мої думки тихі”), Валентин Васянович (“Атлантида”), Наріман Алієв (“Додому”), актори Марія Федорченко (“Стоп-Земля”), Дмитро Сова (“Черкаси”), Євген Ламах (“Черкаси”) та інші.

“Під час війни кінотеатри перебувають у дуже складній ситуації, передусім через постійні повітряні тривоги, через які ми перериваємо показ фільму й евакуюємо наших гостей. І можливо, що війна не найкращий час для івентів, однак ми віримо, що культура — це один зі стовпів, на які спирається наша національна ідентичність, тому, що більше культурних подій, то сильніші ми стаємо! Саме тому ми вирішили організувати кінофестиваль, щоб привернути увагу до найкращих стрічок нової хвилі”,   говорить Толік Козловський, маркетинг-директор Планети Кіно.

Кінофестиваль відбудеться у кінотеатрах Планети Кіно у Львові та Києві, покази триватимуть з 19 по 22 та з 26 по 29 травня.

Читайте також у рубриці Slow news
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інстаграм додав нову опцію до прямих трансляцій
Відтепер користувачі зможуть вести прямі ефіри лише для обраних підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень