fbpx
Slow news

Pantone створив новий червоний відтінок “Менструація”

У співпраці з брендом менструальних чаш
Альтман Дарина, 30.09.2020

Інститут кольору Pantone разом зі шведським брендом менструальних чаш Intima створили новий відтінок червоного Period – “Менструація”. Новий колір презентували в межах боротьби зі стигматизацією менструацій.

“Активний та пригодницький колір Period заохочує усіх людей, які мають менструації, відчувати гордість за те, ким вони є, і пишатися тією могутньою силою, з якою вони народилися. Ми хочемо, аби всі, незалежно від свого гендера, почувалися комфортно в розмові про менструації, адже це природна функція організму”, — прокоментували в Pantone.

Раніше ми писали про комунікації Pantone та відео-ролик про матку від Libresse.

Читайте також у рубриці Slow news
У Найробі з’явився білборд, що збирає пластикові відходи
Конструкція поступово заповнюється пластиковими пляшками, привертаючи увагу до проблеми забруднення довкілля та відповідальності виробників за паковання
Вийшов перший епізод третього сезону подкасту «Фінансова терапія»
Героїнею стала монтерка кабельного виробництва, яка планує накопичення для дітей, формує фінансову подушку та шукає додаткові джерела доходу
Headway Inc і Taktika анонсували подію «Мізки» про роботу креативних команд
Учасники обговорять роботу в tech і креативних агенціях, професійний розвиток та реальний досвід команд
На платформі Дія.Освіта вийшов освітній мінісеріал про ЛГБТІК+ військових
Його створили на основі дослідження, яке виявило ставлення українців до рівності прав у війську
Coca-Cola представила глобальний ребрендинг для понад 200 ринків
Оновлюють паковання, цифрові сервіси, торговельні точки та фірмове обладнання
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень