fbpx
Slow news

Libresse випустив ролик про матку, покликаний зняти табу з теми анатомії жінки

#ІсторііVcередині
Данилюк Даяна, 03.07.2020

Бренд Libresse випустив ролик у межах глобальної кампанії #WombStories або #історіїVсередині. Вона покликана зняти табу з теми анатомії жінки, біологічних циклів та почати відкрите обговорення, щоб допомогти жінкам почуватися впевненіше. 

Відео розповідає про почуття й відчуття жінок: від болю та ненависті — до задоволення та любові. Над створенням ролика працювали рекламне агентство AMV BBDO та анімаційна компанія Framestore. Режисеркою виступила лауреатка Emmy Ніша Ганатра.

“Кампанія #ІсторііVcередині започатковує цілий рух. Ми хочемо показати переживання й почуття жінок, які, як ми вважаємо, не просто невидимі — їх ігнорують, не беруть до уваги або заперечують. Ми раді, що місія бренду знайшла відгук у лідерів думок і широкої аудиторії. Ми прагнемо, щоб суспільство визнало жіночі труднощі реальністю, щоб усвідомило, що їх годі приховувати або замовчувати.

Ми віримо, що більше люди ділитимуться правдою про своє тіло і почуття — то менше буде страху, і кожен з нас ставатиме кращим”, — розповіла директорка з глобального маркетингу й комунікацій департаменту жіночої гігієни Essity Таня Грубнер.

Нова кампанія також заохочує жінок ділитися своїми історіями в соцмережах із хештегом #історіїVсередині. На сайті кожна охоча може заповнити анкету, у якій розповісти, коли почалися її місячні, який біль вона відчувала і як би описала свою матку, якби вона була місцем. 

Бренд також підготував матеріали, які розповідають про безпліддя, менопаузу, чого очікувати після народження дитини та про інші історії жіночого тіла.

#ІсторііVcередині — не перша кампанія з подібним меседжем від Libresse. До цього бренд запускав кампанії Viva La Vulva та Blood Normal, які зібрали велику кількість нагород на міжнародних рекламних фестивалях. 

Кампанія Blood Normal отримала отримала гран-прі Каннських левів у 2018 році. У ній Libresse першим використав у рекламі реальний колір крові замість блакитної рідини, як бренди робили до цього. 

Читайте також у рубриці Slow news
Burger King відповів на нову кампанію McDonald’s у ChatGPT
У якій ШІ запитали про найвідоміший бургер у світі
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Волонтерів та волонтерок безплатно навчатимуть кар’єрного консультування
Це посилить волонтерську спільноту через здобуття професійних знань
Мережа Boots запустила кампанію, у якій підкреслює силу та стійкість британців
Вона також передбачає нові медіапроєкти для бренду
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень