fbpx
Slow news

ООН зняла ролик, у якому динозавр розповідає про вимирання

Для конференції на тему кліматичних змін
Ольга Сакали, 28.10.2021

У межах нової кампанії Програми розвитку ООН “Не обирайте вимирання” зняли відеоролик із головним героєм динозавром, який просить людей змінити свою поведінку. Кампанію запустили напередодні Кліматичного саміту в Глазго.

За сюжетом, у Генеральній Асамблеї ООН з’являється динозавр Френкі — він встає на трибуну і закликає аудиторію не погоджуватися на вимирання. “Вимирати погано, але підштовхувати себе на вимирання — це найбільша дурість за 70 мільйонів років”.

Динозавр цікавиться, яке виправдання має людство, якщо вимирання свого виду він може пояснити астероїдом. Він просить аудиторію зупинити кліматичну катастрофу та врятувати свій вид, а ще — називає нелогічними в сучасних умовах субсидії на викопне пальне.

За результатами дослідження Програми розвитку ООН, на такі субсидії щороку витрачають $423 млрд, і це в чотири рази більше за суму, яку бідні країни потребують для боротьби з кліматичною кризою.

Це перший відеоролик від ООН, у якому використали комп’ютерну графіку. Його озвучували актори з декількох країн, зокрема англійською — Блек Джек, тож промова динозавра доступна різними мовами.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень