fbpx
Slow news

Обмеження реклами фастфуду в лондонському громадському транспорті знизило кількість випадків ожиріння

А ще допомогло заощадити £200 млн бюджетних коштів
Мачулка Ангеліна, 05.08.2022

Британські вчені стверджують, що обмеження реклами фастфуду в лондонському громадському транспорті знизило кількість випадків ожиріння.

Дослідження проводили в університеті Шеффілда та Лондонській школі гігієни й тропічної медицини. Вчені підрахували, що калораж нездорових продуктів у щотижневих покупках людей зменшився на 1000 калорій. Така тенденція з 2019 року вже запобігла виникненню майже 100 000 випадків ожиріння та заощадила Національній службі охорони здоров’я £200 млн. Особливо обмеження на рекламу шкідливої їжі вплинуло на здоров’я людей з бідних районів.

Щоб провести дослідження, вчені опитали 1970 людей щодо їхніх щотижневих покупок у продовольчих магазинах. Потім вони порівняли тенденції, які спостерігаються в домогосподарствах Лондона, з тенденціями на півночі Англії, де не було обмежень на рекламу.

“Оскільки понад 80 місцевих органів влади по всій Великобританії зараз розглядають впровадження подібної політики, це дослідження надає додаткові докази ефективності рекламних обмежень для підтримки тих, хто ухвалює рішення. Це політика, яку місцеві органи влади можуть реалізувати зараз без необхідності національного регулювання, намагаючись боротися з ожирінням у національному масштабі”, — говорить про результати дослідження професор Стів Каммінс.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень