Нещодавно Іран представив схвалений державою додаток для знайомств Hamdan (пер. “супутник”), що сприятиме “тривалому та свідомому шлюбу” серед молоді.
Ніякого Tinder або Badoo — ці додатки давно заборонені. Міністерство ісламської пропаганди все продумало: перш ніж розпочати свайпати, потрібно пройти безліч перевірок. Спочатку підтвердити свою особистість, потім пройти психологічний тест — і тільки тоді є шанс знайти свого “супутника”.
За всіма свайпами стежитиме консультант. Він також простежить за тим, щоб іранці не зайнялися сексом до шлюбу — це заборонено законом. Ба більше, ще 4 роки після весілля іранці стоять на контролі у цього консультанта. Так в Ірані, мабуть, хочуть розв’яти проблему розлучень.
Але оскільки в нас є можливість радіти випадковим метчам, ми підготували для вас добірку додатків для знайомств. Про Tinder ви, напевно, і самі знаєте, а ось за мемами ще, можливо, не знайомилися.
SwoonMe
Додаток для знайомств SwoonMe будує профіль користувача виключно на основі аватара та запису голосу людини.
Щоб скористатися програмою, потрібно зробити селфі, яке перетвориться на аватар. Потім — записати голосовий кліп, щоб розповісти іншим про себе й про те, що ви шукаєте в потенційному партнерові.
Коли утвориться пара, користувачі комунікуватимуть за допомогою голосових повідомлень. Поки вони спілкуватимуться, їхні аватари повільно перетворюватимуться на справжні селфі.
Розробниця SwoonMe Танві Гупта вирішила створити таку програму через власну проблему із сучасними додатками для знайомств. За її словами, чоловіки негайно хотіли поділитися селфі та познайомитися з нею, нічого не прочитавши у її профілі.
Schmooze
Додаток для знайомств, що добирає користувачам пару на основі мемів. Студентка Стенфордського університету Відья Мадхаван створила безкоштовний сервіс, який працює за допомогою нейромережі.
Технологія аналізує меми, які подобаються користувачам, і на основі цих даних аналізує почуття гумору та інтереси. Так додаток пропонує вам варіанти партнерів, які мають схожі захоплення.
Ідея до Відьї прийшла, коли саме почуття гумору звело її з чоловіком. Кілька років тому вона роздумувала, чи варто їй іти на магістратуру в бізнес-школу. Тому дівчина написала десяти випадковим людям, які вже навчалися там. З них відповів лише один.
Вони обмінялися приблизно двома сотнями електронних листів, багато з яких були жартівливими. Через деякий час пара одружилася. У схожий спосіб Мадхаван хоче знайомити й інших людей.
MemeDate
Аналог додатка Schmooze — MemeDate. У ньому потрібно лайкати не фотографії людей, а меми. Якщо поблизу знайдеться інша людина, яка лайкнула ті самі жарти, що й ви — тоді можна розпочати листування. Профілі стають видимими тільки після метчу. Далі можна подивитися меми, які сподобалися вам обом.
Оскільки реакція на меми має свої особливості, окрім лайку та дизлайку додали кнопку “?!”, “WTF?!” або “Я не зрозумів цей мем”. Користувачі також можуть завантажувати свої улюблені меми, які будуть показані іншим людям. За замовчуванням такому мему присвоюється лайк від того, хто його додав.
На думку розробника, основна проблема популярних додатків для знайомств полягає в тому, що людину складно оцінити за фотографіями. І якщо користувач не вказав про себе додаткову інформацію, досить складно за щось зачепитися, щоб почати небанальну розмову й утримати увагу співрозмовника.
VSinder
VSinder — додаток знайомств для програмістів. У ньому свайпати вправо потрібно не фотографію, а код.
У VSinder можна шукати як дружбу, так і стосунки. “Метч” дозволяє листуватися в чаті. Сервіс доступний у редакторі коду Visual Studio Code, на iOS і Android.
Зареєструватися в VSinder можна через Apple ID або GitHub, звідки сервіс підвантажує ім’я, фотографію та опис профілю. Окрім цього, ви маєте вказати вік і бажану мову програмування. Замість фотографії треба залишити фрагмент коду до 600 символів.
The Breakfast
The Breakfast — це додаток для знайомств за сніданком. Користувач натискає на кнопку в додатку, після чого додаток протягом години знаходить співрозмовника для спільного сніданку. У користувачів є 24 години, щоб домовитися про зустріч. Коли час вичерпався, можливість зникає. Для збереження атмосфери взаємоповаги та інтересу в The Breakfast можна потрапити за запрошенням від іншого користувача або через лист очікування.
Розробниці The Breakfast вирішили подбати про тих, хто терпіти не може снідати на самоті, до того ж хоче не тільки отримати компаньйона для спільного сніданку, а й дізнатися щось нове від співрозмовника. За словами розробниць, було б чудово приїхати в будь-яке місто світу і почати день зі сніданку із цікавим місцевим жителем, який розповість і про місто, і про своє життя в ньому.
Додаток працює, зокрема, і в Києві. У компанії говорять, що його запустили помилково. Команда тестувала роботу в Києві і випадково відправила пуш-повідомлення про запуск проєкту.
Tandem
У цьому додатку можна поєднати приємне з корисним — познайомитись із кимось й заодно попрактивувати іноземну мову. Або навпаки — дати можливість іноземцю практикувати вашу. Tandem — це платформа для мовного обміну, що об’єднує носіїв мов у пари для спільного вивчення цих мов.
Додаток передбачає, що ви зі співрозмовником будете вивчати мову “в тандемі”. Тобто, скажімо, ви допомагаєте співрозмовнику вчити українську, а співрозмовник допоможе вам з англійською. Найприємніше, що більшість користувачів додатка справді зацікавлені у вивченні мов через цікаві бесіди.
Треба врахувати, що Tandem — це не сайт знайомств, тому приходити сюди виключно в пошуку романтичних стосунків не варто. Розробники навіть попереджають про це під час реєстрації користувача. Проте ніхто не забороняє знайомитися із цікавими людьми, спілкуватися на цікаві теми, товаришувати, зустрічатися в реальному житті та продовжувати спілкування в будь-який інший спосіб.
Pure
Додаток для анонімних знайомств “на одну ніч” та пошуку партнера по сексуальних інтересах. Pure буде шукати партнерів за геолокацією та обіцяє витрачати на це не більше 30 хвилин. Розробники обіцяють користувачам повну анонімність: можна додавати тільки короткий опис ваших інтересів та побажань до партнера, а також фото, за бажанням. Водночас твоє особисте життя залишається особистим, адже в Pure не потрібно ні імен, ні соціальних мереж. Фільтром для користувачів є функція зворотного зв’язку — людей з великою кількістю негативних відгуків банять.
Усі розмови захищені наскрізним шифруванням. Діалог у межах Pure автоматично видаляється через 24 години після закінчення спілкування, але за спільною згодою таймер знищення чату можна вимкнути.