fbpx
Зсередини/Додатки

12 сервісів, корисних для дизайнера

Для пошуку фотографій, шрифтів, створення градієнтів і генерації ідей
Ракша Лариса, 01.10.2021

Ми знаємо, що для створення одного дизайну потрібно звернути увагу на десяток деталей. Гармонійність кольорів з картинкою, підбір відповідного шрифту, пошук анімацій та іконок, генерування креативних ідей — це все кропіткі дії.

Сьогодні розповідаємо про 12 зручних сервісів для створення дизайнів, які спростять роботу та стануть ефективними помічниками. Сервіси різні за оформленням, платні та безкоштовні, для різноманітних завдань і натхнення.


Для пошуку фотографій та іконок

Unsplash

Ціна: безплатно

Висока якість — це одна з основ роботи дизайнера. Важливою частиною є саме фотографії, їх пошук може займати багато часу. Unsplash допомагає прискорити пошук. В основі сервісу — живі фотографії, розподілені за категоріями: емоції, люди, природа, тварини, їжа та напої, фотографії в стилі фешн або текстурні. Усього — 33 розділи, на будь-який запит.


Pixabay

Ціна: безплатно

Наявність фотографій яскравих кольорів — це те, на чому акцентує Pixabay. Геометричні ілюстрації, векторна графіка, наявність відео високої якості та музики для натхнення допомагають у процесі творчості та креативу. Є можливість налаштувати фільтр перед пошуком: вибрати розмір фотографії, потрібний колір, категорію, вертикальний чи горизонтальний формат.


Icons8

Ціна: безплатно, $13, $19 або $29

Іконки — це інструмент, який дає можливість за секунду ознайомити користувача з ідеєю, про яку йтиметься. Icons8 пропонує мінімалістичні та яскраві іконки, контурні, заповнені, статичні, анімовані, присвячені різноманітним сферам. Є послуга, яка пропонує намалювати іконку за вашим дизайном у 38 стилях.


Для підбору шрифту

Font Space

Ціна: безплатно

Шрифт, який гармонує з кольорами дизайну, задумом і зображеннями, посилює загальне враження. Font Space має функцію, яка генерує шрифти. Напишіть потрібний вам текст — і одразу побачите його в різних стилях. Сервіс налічує 84 000 шрифтів, серед яких кожен дизайнер може знайти саме те, що хоче.


Myfonts

Ціна: безплатно, $10 або $40

Myfonts надає широкий вибір шрифтів, збирає їх за категоріями в колекції, які можна придбати. Ціна залежить від обраного стилю, кількості та актуальності. Безплатною є функція витягування шрифтів з картинки або фотографії: завантажте зображення, на якому розміщено напис, а Myfonts визначить його стиль.


Google Fonts

Ціна: безплатно

Мінімальний функціонал від Google і десятки безплатних шрифтів. Якщо ви хочете швидко знайти потрібний стиль, то Google Fonts у цьому допоможе. Лаконічно, швидко та із широким вибором.


Для створення градієнтів

Coolors

Ціна: безплатно

Колір у дизайні допомагає залучати людей та викликає в них бажання затриматися, щоб дізнатися більше про продукт. Візуальне сприймання можна й потрібно розвивати. Coolors спрямований на створення колірних палітр, градієнтів, пошук натхнення та вивчення основних відтінків.


Adobe Color

Ціна: безплатно

Колірне колесо допомагає у створенні потрібної палітри, яку можна зберегти та використати в будь-який момент. Є функція, яка витягує колір і градієнт з потрібної вам фотографії. Спеціальна можливість Adobe Color — це перевірка контрасту. Можна завантажити тло, написати текст на ньому, а сервіс прорахує коефіцієнт контрасту.


Для креативу й натхнення

Brandseen

Ціна: безплатно

У процесі роботи важливо знаходити моменти для перезавантаження. Навіть 10-хвилинна перерва допомагає відтак краще мислити й креативити. Brandseen — це гра на перевірку пам’яті, яка розрахована на відпочинок. Сервіс генерує логотипи відомих брендів у сірих кольорах, а ваше завдання — згадати точний відтінок.


Designspiration

Ціна: безплатно або $5

Створення дизайну потребує ідей та натхнення. Безплатний акаунт на сервісі Designspiration містить: пошук нових дизайнерських рішень, створення колекцій та спільну роботу над ними. Акаунт PRO додає можливість створення мудбордів і надає швидкий доступ до новинок.


Dribbble

Ціна: безплатно, $5 або $15

Сформоване ком’юніті в роботі дизайнера — це додаткові можливості. Серед них обмін досвідом, допомога в пошуку проєктів, підтримка, створення спільних дизайнів. Dribbble дарує саме таку можливість користувачам, які добре володіють англійською мовою. Сервіс розміщує вакансії, має базу дизайнерів, проводить онлайн-семінари. Для тих, хто не розмовляє англійською, є можливість створення резюме та пошуку натхнення. Можна безкоштовно переглядати роботи інших та втілювати деякі деталі у своїх проєктах.


Land-book

Ціна: безплатно

Land-book має дві основні функції: перша — пошук ідей, друга — придбання шаблонів. Сервіс працює безплатно, можна переглядати сайти, які є в колекції, знаходити натхнення, нові концепції. Також є можливість розмістити свій сайт у колекції, так ви познайомите більшу кількість людей зі своєю творчістю. Для зручності пошукова система працює за представленими тегами, яких налічується близько 70.


Підтримай Bazilik Media на Patreon!

 Donate

Читайте також у рубриці Додатки
/ Добірка додатків і програм для створення субтитрів на відео
10 додатків для транскрипції та створення субтитрів
/ 10 застосунків і програм для роботи з грошима
Добірка сервісів для обліку витрат, контролю доходів та заощаджень
/ Добірка корисних додатків і програм для людей з інвалідністю
Допомога людям з порушеннями слуху, GPS для незрячих та програми для вивчення шрифту Брайля
/ Як безпечно комунікувати: добірка додатків
Для зв’язку без доступу до мережі
/ Не “Тіндером” єдиним: 7 додатків для пошуку ідеального метчу
За мемами, голосом, мовою, виключно для програмістів або виключно для сніданків
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень