fbpx
Кейси/#КейсДня

Навіщо створюють TikTok-хауси

Розбираємо феномен спільного проживання блогерів
Коротенко Оля, 08.11.2020

TikTok-хаус — це простір, у якому спільно проживають і створюють контент для соцмереж молоді тіктокери. Їхній середній вік — 17-22 роки. 

Перший такий TikTok-будинок із назвою Hype House з’явився в 2019 році у США. Він швидко став успішним і впізнаваним. У ньому оселилися 19 популярних тіктокерів. Частина з них живе в будинку постійно, а деякі приїжджають час від часу. 

Фішку почали підхоплювати й блогери інших країн — тепер TikTok-хауси є не тільки в Штатах. У червні цього року тренд дійшов і до України — під Києвом відкрили перший TikTok-хаус.

@top_team_housee

Это сложнее чем вам кажется🤪 ##pepsitopteamhouse ##topteamhouse @@pepsiukraine

♬ s3x talk instrumental by megan thee stallion - ur number one fan

По суті, тіктокерські будинки — це реаліті-шоу. Але, на відміну від тих шоу, що показують по телевізору, за блогерами стежать у соцмережах. У кожного TikTok-будинку є свої правила. Хтось влаштовує кастинги, хтось запрошує друзів. Іноді учасників виганяють, іноді вони йдуть самі.

Хоч це своєрідне реаліті-шоу, жителі TikTok-хаусів не борються за якийсь приз. Вони будують стосунки одне з одним та спільно створюють контент — знімають відео, кліпи, пишуть музику. По суті, вони просто живуть разом і знімають спільні тіктоки. 

@thehypehouse

@santajclaus was that you?

♬ It's Beginning to Look a Lot Like Christmas - Perry Como & The Fontane Sisters - 🎄🎄🎄

Ідея, насправді, не нова — подібні будинки кілька років тому з’являлися для співпраці ютуберів. З появою TikTok ідея сумісного проживання блогерів удосконалилася й набула більшої популярності.

 Чому це працює?

За допомогою TikTok можна заробити непогані гроші. Як правило, учасники ділять прибуток і спільно оплачують будинок, у якому живуть. На думку тіктокерів, жити разом зручніше, адже так з’являється можливість щодня створювати контент, випускати ролики і бути в темі 24/7. 

Проте головна мета будь-якого з блогерів TikTok-хаусів — збільшити свою аудиторію. Кожен з блогерів окремо уже має напрацьовану армію фанатів, а отже на канал TikTok-хаусу одразу підписується достатня кількість людей. Крім того, відбувається обмін підписниками. Блогери залучають додаткову аудиторію на особисті канали завдяки іншим учасникам проєкту: якщо хтось стежив тільки за одним тіктокером з будинку, то неодмінно стане стежити й за іншими.

Читайте також у рубриці #КейсДня
/ Більше ніж просто їжа: унікальний ресторан, де замовлення приймають за допомогою конструктора LEGO
Розповідаємо про одну з локацій данського LEGO House
/ Без смертей на дорогах: як Норвегія комунікує про безпеку руху
Та чи вдасться їм пересадити всіх мешканців на електромобілі
/ Більше ніж мода: соціальні теми на подіумі
Розповідаємо, як змінюється світ моди, чому брендам важливо тримати руку на пульсі суспільних змін і чим примітні колекції Весна/літо 2022
/ Шлях кримських татар: як комунікувати від імені цілого народу
Розповідаємо про мультидисциплінарний проєкт “Шлях/Yol”: історія і культура кримських татар
/ Історія та стратегія Marvel: шлях від коміксів до власного всесвіту
Розповідаємо про комікси, масштабну кризу та три незмінні кроки в корпорації
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень