fbpx
Slow news

На Закарпатті створять національний ІТ-кластер, який звільнятиме айтішників від військової служби 

Для захисту економіки України 
Данилюк Даяна, 01.04.2022

Голова обласної військової адміністрації Закарпаття Віктор Микита заявив, що регіон стає національним хабом для всього українського бізнесу. Для цього створять національний IT-кластеру, який звільнятиме айтішників від військової служби. 

Він зазначив, що ОВА забронює фахівців ІТ-сфери від призову, надасть локації для роботи, якісний інтернет та надаватиме допомогу і супровід діяльності у податковій сфері.

Що потрібно знати IT-компаніям та фахівцям для релокації свого бізнесу:

  • В Мінекономіки ІТ-бізнес реєструється як підприємство, котре має намір перемістити свою діяльність та потужності в Закарпатську область;
  • Обов’язковою є реєстрація суб’єкта господарської діяльності на території області як реінтегроване підприємство з іншого регіону.

“Після цього ОВА спільно з Мінекономіки забезпечує формування пропозицій щодо бронювання ІТ-фахівців від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний стан”, – повідомив Віктор Микита.

За його словами, з початку війни близько 35 тисяч фахівців ІТ-сфери вже переїхали до Закарпаття та ведуть свою діяльність у регіоні.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень