fbpx
Slow news

Мінцифри попросило Meta знизити вимоги щодо контенту для України

Тому що українських користувачів банять за інформацію про війну
Мачулка Ангеліна, 29.04.2022

Міністерство цифрової трансформації України попросило в компанії Meta знизити вимоги до контенту про Україну та війну, розв’язану росією.

Своєрідний “зелений коридор” має пом’якшити правила публікації інформації про війну в Україні. Особливо це стосується контенту про вбивства та звірства, які вчиняють російські війська.

Для цього очільник Мінцифри Михайло Федоров попросив керівництво Meta проаналізувати види контенту, який зараз публікують українці, щоб доносити правду світові. Очікується, що це зменшить кількість блокувань українських акаунтів.

“Я їм пояснював: якщо в нас помирають люди, по хатах запускають ракети і ми це викладаємо, то це контент, який має розповсюджуватись. Тому що цей жах відбувається на наших вулицях. Чому цей контент блокується, якщо це правда? — говорить Михайло Федоров. — Я попросив “зелений коридор”, щоб ми могли швидко звертатися щодо розблокування наших лідерів думок та акаунтів громадян, які розповідають про те, що тут відбувається. Якщо росія розповсюджує фейки, то ми просто розповідаємо правду. Думаю, що таке рішення буде. Ми постійно, 24/7, у комунікації, і поступово ці питання розв’язуються, блокувань і страйків стає менше, їх вдається швидко знімати”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень