fbpx
Slow news

LinkedIn створила платформу для фрилансерів

Вона пропонує 250 категорій робіт та доступна у всіх країнах
Ольга Сакали, 29.10.2021

Соціальна мережа для встановлення ділових контактів LinkedIn запустила платформу Service Marketplace, де фрилансери зможуть шукати роботу. Вона пропонує 250 видів робіт, але згодом їх кількість зросте до 500.

Самостійно шукати замовників фрилансерам не доведеться. Їм треба зареєструватися на платформі та позначити, у якій роботі вони зацікавлені. Роботодавці, яким підходять критерії виконавця, домовлятимуться про роботу самі. Так само фрилансери не зможуть залишати відгуки про своїх клієнтів — ця функція доступна лише роботодавцям.

Коли користувач шукатиме фрилансерів, їх список буде розміщений у стрічці пошуку залежно від персональних чи робочих зв’язків з роботодавцем.

Окрім нового сервісу, LinkedIn додала нові фільтри пошуку постійного місця роботи онлайн, офлайн чи у змішаній формі. Також можна встановити індикатор “Готовий до роботи” та дізнатися про вимоги роботодавця щодо вакцинації, якщо той надав такі дані.

Сервіс тестували у США з лютого. Тоді ним скористалися 2 млн користувачів LinkedIn, а сьогодні платформу зробили доступною для всього світу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень